GaPa

Mam dość nie typowy problem i liczę na waszą pomoc.Nie chciałem tym zaśmiecać działu POSZUKUJĘ więc umieściłem to tu.A więc chce na urodzinki 18 kupić pannie jej ulubione perfumki marki GaPa pierwszy raz o nich słyszę ale cóż.Na googlach nie znalazłem.Wiem ze trochę głupi temat ale to ważne.Z góry dzięki pa :lol:

o co chodzi ? :smiley:

No chodzi mi o to żeby obczaić te perfumki na jakimś sklepie internetowym albo zamówić je przez neta problem w tym że nie mogę nigdzie ich znaleść :cry:

troszku dziwny problem do tego forum no ale poszukaj moze gdzies na allegro albo cos tego typu podobnego :slight_smile:

I bardzo dobrze :x

Idź do jakiejś perfumerii - tam Ci doradzą i pomogą wybrać

PS

Nie ma jak wąchanie perfum przez neta :smiley:

:hahaha: :hahaha: Może lepiej pachną . :lol:

Przede wszystkim GaPa - to nic innego jak GaPa Fashion - czyli firma, która zajmuje się wyłącznie odzieżą damską; począwszy od koronek na pupie, a skończywszy na bardziej treściwym ubraniu.

Jest to odzież markowa i dość ekskluzywna. Nie słyszałam o tym, by w swojej kolekcji miała jakąkolwiek ciągotkę do nut zapachowych i by kiedykolwiek zostały stworzone perfumy tej marki, czy jakikolwiek kosmetyk naznaczony tą nazwą!

Myślę, że perfumki - które przyjaciółka posiada, to nic innego - jak “wiecznie żyjące” podróbki z nazwami zaczerpniętymi z rzeczywistości… która obraca się i jest wykreowana przez wiodące marki!

W tym przypadku - strzał w pudło, bo choć firma znana na maxa - to w kosmetyce się nie bawi! :slight_smile:

Osobiście nie mam nic przeciwko podróbkom - bo pachną tak samo ładnie i co ważne, nie drenują przy tym kieszeni!

Jakkolwiek nie lubię używać perfum - to na mojej półce stoją zarówno perfumy markowe z b. wysokiej półki, jak i właśnie “podróbki” - więc ani obciach, ani wstyd… :slight_smile:

Po tej wstrząsowej kuracji z wiertarką udarową, to chyba jednak należałoby się czymś pokropić! :smiley:

:o

Czy te perfumy, to aby dla dziewczyny?

chyba umyć. Szarym zwykłym mydłem :smiley:

To podstawa! !!