Garbienie

Na codzien pracuje w biurze i zauwazylam przez ostatnie miesiace moj nawyk garbienia sie. Niestety nie mam mozliwosci zrobienia sobie czestszych ale krotszych przerw ze wzgledu na workcode. Na youtube widzialam pare filmikow na temat cwiczen majacych na celu poprawe swojej postawy. Pytanie do Was, korzystaliscie moze z jakichs ktore przynosza wymierne korzysci?

Najlepszym rozwiązaniem będzie zoptymalizowanie stanowiska pracy tak, abyś nie musiała się garbić.

Nie. Jeśli pracujesz w biurze, pomyśl o pójście na siłownię.

O optymalizacje miejsca pracy wcale nie tak latwo. Wiesz jak to jest czasami sie dogadac z szefem. Szczerze to przydalby mi sie wiekszy monitor.

Nie wiem czy mam checi na silownie … ta praca mnie wystarczajaco meczy.

Praca w biurze meczy, owszem, ale odprężysz się i odstresujesz się na siłowni. Warto pomyśleć.

1 polubienie

Wnuczka kupila mi takie cudo. Trzeci rok mam to w domu i chwalę sobie:
fb45244424fef3c370e6830789841be9

2 polubienia

Dobre krzesło w pracy + aktywność fizyczna (mięśnie pleców i brzucha).

1 polubienie

Szczerze to mnie zainteresowales tym produktem. Poszukam na jednym z wiodacych serwisow :slight_smile: Dzieki

2 polubienia

Jestem w stanie sie zgodzic z ta opinia. Praca w branzy IT jest wychwalana przez wszystkich dookola, wiekszosc ludzi zazdrosci zarobkow (nota bene sa one wysokie tylko po wielu latach ciezkiej pracy nad soba) jednak w rzeczywistosci nie jest tak kolorowo. Wielu pracodawcow nie liczy sie ze zdrowiem swoich podwladnych, przeciez na dobra sprawe wystarczyloby zoptymalizowac miejsce pracy badz wprowadzic wiecej przerw. Takie przesiadywanie przez wiele godzin w jednej pozycji nie tylko wywola problemy z kregoslupem ale takze z wzrokiem. Pozniej trzeba zastanawiac sie we wlasnym zakresie jak podejsc do rozwiazania tego problemu. Z tego co ja sie orientuje to sa specjalne programy rehabilitacyjne na takie dolegliwosci. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych jest terapia manualna kręgosłupa kraków polegajaca na uciskaniu odpowiednich punktow na ciele, docierajac do miejsc bolesnych. Ma to na celu przywrocic rownowage miesniowa, wiecej mozna poczytac o tym w sieci http://ortorehasport.com/metody-rehabilitacji/terapia-manualna/ Moim zdaniem powinnismy zapobiegac takim sytuacjom bo leczenie zawsze bedzie kosztowalo nas sporo czasu i energii.

Taki produkt nie wzmocni twoich mięśni które zanikają powodując garbienie.