Garry`s mod 10 vs 11 - aktualizacje i różnice

Witam

Przymierzam się do kupna gry na STEAM-ie pt “Garry`s mod”, ale mam pewne “ale”. Na internecie można zauważyć dwie wersje do kupna 10 i 11… Czym właściwie się te wersje różnią? I jaka wersja jest tak właściwie wersja do kupienia oryginalnie na STEAM-ie?

Czy jeśli kupię wersję 10 zostanie ona zaktualizowana bez problemu do 11? Czy mając 10 będę mógł się łączyć na multi do 11?

Tu masz oficjalny sklep Garry’s Mod http://store.steampowered.com/app/4000/

Tak ogólnie to musisz najpierw mieć jakąś grę bazującą na silniku Source :stuck_out_tongue:

Oficjalny sklep… wszystko fajnie - ale nie mam karty kredytowej, ani konta paypal, aby kupić przez steama. Nie raz za to już taki zakup robiłem na allegro.

Aby mieć taką grę wystarczy wpisać “darmowe gry steam” - i zależnie od karty graficznej - nvidia czy ati dostaniemy przynajmniej jedną grę bazującą na tym silniku:P Aktualnie takich gier mam 12:P

Ale konkretnie chce wiedzieć jak wygląda sprawa z tymi wersjami

A na oficjalnej stronie sklepu masz jakikolwiek podział na wersje? - I tu odpowiedz sobie sam jak jest :stuck_out_tongue:

A i nie trzeba mieć karty kredytowej - starcy zwykła do bankomatu o ile bank oferuje zakup za jej pomocą przez neta :stuck_out_tongue:

Czyli można wywnioskować, że wersja 10 i 11 to ta sama wersja tylko, że 11 to taki “chłyt matetingowy” żeby wyciągnąć kasę…

Na Steamie można kupować za pomocą Paysafecard, a taki kupon można zakupić w prawie każdym kiosku.