Gasnący monitor

Nie koniecznie mówimy o tym egzemplarzu, tylko dajemy mu przykład =D>

Powiem tak. Nie jest to mój komputer tylko dziewczyny. Z tego co ja widziałem, przed “wyłączeniem się” monitora podświetlenia gaśnie na max. 5 sekund i monitor is kaputt. Tyle.

Ok, fajnie. Ale skoro dajesz link do aukcji, a nie np. strony producenta to warto wyraźnie zaznaczyć jej “poglądowy” charakter. Zgadnij do kogo w razie późniejszych problemów miałby pretensje pytający, po zakupie sprzętu spod wskazanego odnośnika?

Dodane 27.08.2011 (So) 19:28

Na Twoim miejscu zacząłbym od testów z innym źródłem sygnału, a najlepiej również okablowaniem. Może to szybko pomóc wyjaśnić, kto jest winowającą w opisywanej sytuacji.

Czyli mam sprawdzić kabel sygnałowy i zasilający? Dzisiaj zorbie test pod innym zasilaczem i dam znać co i jak. :wink:

Podłączyłem swój zasilacz pod ten komputer i okazało się, że to jednak wina monitora. Dla pewności zapytam się Was czy, aby na pewno jest to wina monitora. Po podłączeniu zasilacza objawy są podobne jak przedtem. Dodatkowo zauważyłem dłuższy start systemu. Jeśli jest to wina monitora prosiłbym o polecenie jakiegoś odpowiedniego modelu. Musi mieć głośniki. Wielkość 19cali, niekoniecznie panorama. Kwota do 500zł. :wink: