Gaśnie mi Ekran podczas Gry --->>> Inne

Witam, zwracam się tutaj z takim problem jak —>>> Gaśnie mi ekran w laptopie

Nie wiem w czym leży problem, nie dawno laptop wrócił z naprawy był czyszczony i wymieniana była karta graficzna, pochodził miesiąc i nagle zaczęły się dziać takie problemy jak : gaśnięcie Ekranu, przymykam klapkę jak zgaśnie, otwieram z powrotem wygląda to jak by się wyłączył, jest wszystko okej, pochodzi chwilę i gaśnie znowu … Jak śmigam sobie po necie wszystko działa jak w bajce, odpalę Gierkę która nie zajmuję dużo nie jest na nie wiadomo jakie wymagania sprzętowe, podam w przykładzie Metin2, przy jednym włączonym oknie Metina działa bez zarzutu, włączę drugie okno, chodzi raz 2-3 godziny bez zarzutu, i tu nagle gaśnie, nie raz jest tak że gaśnie jak włączę drugie okienko Gry w sensie drugie konto … Jeszcze nie dawno było okej, myślałem że za długo chodził i się przegrzewa i się sam wyłącza, kupiłem podstawkę chłodzącą było wszystko super, i nagle ten sam problem… Poszperałem po internecie, poustawiałem w opcjach ekranu żeby się nie wyłączał, ani nie usypiał, nic nie pomogło ;/ Przypominam że owy problem się pojawia tylko podczas Gry ! Dodam także że jak Gram w taką Gierkę jak CS 1.6 ( Couter-Strike 1.6 ) czy Coda, nie gaśnie mu ekran, a jak zgaśnie to raz na jakiś czas … Nie wiem od czego to zależy… Wyczytałem również na necie że może to być problem baterii bo baterię ponoć wymienią się w laptopie co pół roku a tą mam już 4 lata, ale pytałem o to na innym portalu to ludzie mi odpowiedzieli że bateria służy jako łącznik czy coś takiego… Prosiłbym o pomoc, z góry dziękuję ! :slight_smile:

 

Model Laptopa : HP G62 NoteBook PC

Możliwe, że taśma matrycy jest poluzowana i przy ruchach/drganiach pokrywy raz styka lub nie. Na starym lapku miałem takie jaja z inwerterem.

Czyli wystarczy ją wpiąć z powrotem i powinno być okej ? Czy wymienić taśmę na nową ?

 

Możliwe, wyczyść złącza taśmy i sprawdź resztę wtyczek przy matrycy na początek.