GData Internet Security 2007 a Kaspersky Internet Security6

Witam,

Co polecacie:

  • G Data Internet Security 2007

Czy

  • Kaspersky Internet Security 6

Polecam

Sam go używam. :slight_smile:

P.S.

Jest darmowy? Pytam z ciekawości. :lol:

Proszę zobacz tu:

http://20.pcworld.pl/nowynumer/dvd/gdata.asp

Oczywiście, że G Data. krzychu13 ten antywirus można wygrać w konkursie czyli nie jest darmowy.

Darmowy to nie jest ale sam zobacz na link powyżej :slight_smile:

Kaspersky jest bardzo dobry ale jeszcze nie testowałem G Data Internet Security 2007.

PS.

Wojtano

O czym tu piszesz ?? :o :o :o

Pomyśl następnym razem(o ile będzie taki)przed pisaniem takich postów.

Kasper zdecydowanie. Norton, GData dosyć mocno obciążają system, dodatkowo czasem Norton ma problemy z wykrywalnością.

Super.

Dzięki za info, idź spać.

Co do tematu, Kaspersky prowadzi w testach na wykrywalność, mniej obciążą system, co prawda GDate widziałem w akcji u kolegi, ale podczas skanowania ‘troche’ spowolnił działanie systemu.

KOSZ

Złączono Posta : 14 Grudzień 2006, 19:13:56

KOSZ

Złączono Posta : 14 Grudzień 2006, 20:15:14

OT - KOSZ

Brak konkretów :!:

Ja zdecydowanie polecam Ksperskiego. Sam go mam ale też miałem i mam od czasu do czasu do czynienia z GDATA i wybrałem kupno Kaspra, gdyz GDATA zdecydowanie bardziej obciąża system. Przy porównywalnych ustawieniach skanowanie całego dysku (przy 2 skanerach) GDATA wykonuje ponad 4-ro krotnie dłużej niz Kaspersky, a przy jednym skanerze ponad 2-krotnie dłużej a także spowalnia zdecydowanie bardziej kompa w czasie rzeczywistym kiedy cos na nim robimy. Te porównania były wykonane na tym samym komputerze - odinstalowałem GData i zainstalowałem dla porównania (sprawdzenia w zasadzie bo myślałem że cos z kompem nie tak) Triala Kasperskiego. Komp z prockiem 1,6 GHz, 512 RAM-u (więc nie najnowszy).

Co do kupna to Kapsersky licencja roczna to 99 zł netto (ok 120 zł brutto) w wersji Home, więc jak ktos do kompa domowego a nie do firmy potrzebuje to chyba nie duża kasa, ja musiałem kupić wersję komercyjna (ponad 200 zł)

Czy G Data Internet Security 2007 Moduł I zamieszczony w najnowszym wydaniu PCWORLD to jest taki sam co ten komercyjny ??

nie zapominajcie że AntiViren ma w sobie skaner Kaspersky i BitDefender czyli ochrona trochę lepsza.

W wersji 2007 skaner BitDefender został zastąpiony skanerem Avasta.

He he dobre :stuck_out_tongue:

A co myślicie o nowym F-Secure Internet Security 2007 ??

Teraz jest 100 dni za darmo :stuck_out_tongue:

Czyli jeszcze większa zamuła komputera :stuck_out_tongue:

ale skuteczność olśniewająca. :mrgreen:

Testowałem wersję 2005 i 2006. Żaden antywirus nie wykrył trojana w setupie pewnego programu ale AVK wykrył go. Wg mnie najlepszy antywirus choć nieźle muli sprzęt.

Ja polecam Kaspersky Internet Security 6. Sam go używałem ale licencja mi się skończyła. :frowning: