Gdy chcę wejść do routera muszę go zresetować

Cześć, mam taki denerwujący mnie problem ponieważ mam router - w sumie to już drugi TP-Link i mam ten sam problem: Resetuje sobie router ustawiam dane, internet jest lecz po jakimś czasie nie mogę wejść do niego: wpisuje bramę domyślną i nic… strona nie odpowiada - sprawdzałem to na PC i na laptopie skutek ten sam - nie chce mi się za każdym razem resetować routera by zmienić chociażby hasło do wifi czy jakieś pierdoły:
Niby raz zrobiłem to prez przypadek, że była kontrola zdalnego dostępu (ACL bodajże albo inny skrót) i włączyłem go dla LAN i wtredy nie mogłem wejść wcale na niego, lecz w tym przypadku na pewno to nie stanowi problemu

Router TD-W8901G ten sam problem był na TD8840T

Jeszcze wspomne (ale to już wina dostawcy którego “specjalista” mowi: “u nas wszystko w porządku” ) o zanikach internetu gdzie oglądam YT i w pewnym momencie potrafi od tak wywalić neta (wszystkie kontrolki się świecą prócz “internet” - router adsl) potrafi nawet wywalać co “minutę” : oglądam 15minutowy film i wywali internet 14 razy co przekłada się na ponad pół godziny…

Liczę, że wiecie chociaż jak rozwiązać problem z tym dostępem do routera, Dzięki za pomoc :slight_smile:

Witam.
Wybierz odpowiednią wersję sprzętową spróbuj zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji KONIECZNIE PO KABLU

https://www.tp-link.com/pl/download/TD-W8901G_V3.html#Firmware