Gdy gram zacina się komputer

Ludzie!

potrzebuje pilnej pomocy!

Mam pewien problem z komputerem. Kiedy zaczynam grać w grę to pogram maximum 5 minut i wszystko się zacina. Gram w grę typu simsy tylko duchami. Gra nazywa się Ghost Master. Jednak kiedy gram w Counter Strike to gram ile chce i nic mi się nie wiesza. Raz grałem 3 godziny w CS a komp dalej chodził, nie wiem co się dzieje. Gra GM jest bardzo fajna i chciałbym normalnie pograć, ale nie wiem co się dzieje. Kiedy gram też w MU Online komp dalej chodzi. Kupiłem sprężone powietrze i w sobotę będę czyścił komputer. Może to od brudów, które zalegają w kompie, nie jestem pewien może wy mi pomożecie, Jakieś rok czy 2lata temu stara karta graficzna mi padła. Od ponad roku mam nową. Jest to karta Nvidia GeForce 6600 nie GT. Naprawdę proszę o pomoc. Z pól roku temu kupiłem nowy zasilacz tracer ATX POWER SUPPLY UNIT 4LIFE HELLFIRE 450 SILENT a model to chyba TRZ-451, nie jestem pewien. Mam zaledwie 14lat. Sprawdzałem temperatury na evereście i uznałem, że temperatura jest dobra. Jak to ma znaczenie to mój komp ma koło 6-7 lat. Chciałbym sobie normalnie pograć. A co do temp. inni mieli takie same jak ja i było wporzo. Może mi dacie jaskieś wskazówki? Acha, i jeszcze coś. Karta graficzna miała wadliwy wiatraczek, łożyska się starły i dałem wiatraczek ze starej karty, bo w sklepie matoły nie miały wiatraczka odpowiedniego xDD. Wydaje mi się, że się kręci ale to się zobaczy przy czyszczeniu kompa. Jak coś to się zamówi na allegro czy gdzieś. Bardzo bym prosił o pomoc i jakieś wskazówki. Z góry thx!

Podaj dokładną specyfikację komputera.

Podaj te temperatury.

Procek 32

Dioda procesorowa 44

Płyta główna 21

I jakieś GPU diode 77