Gdy otwieram strony wikipedii komputer się zawiesza

Mam problem z otwieraniem stron internetowych wikipedii. Wszystkie inne strony otwierają się bez problemu, ale jak tylko kliknę w link wikipedii komputer zawiesza się. Co to może być?

Z jakiej przeglądarki korzystasz i czy na wszystkich tak jest??

Korzystam z Internet explorer. Innych nie próbowałam. Może to chodzi o jakieś głupstwo w opcjach internetowych. Coś co powinnam odhaczyć.

Wejdź w narzędzia >opcje internetowe >zaawansowane > i na dole masz resetuj > resetuj i zobacz.

Niestety nic to nie pomogło. Nadal się wiesza. Ciekawe czemu tylko na tej stronie.

Z ostatniej chwili. Chyba sama znalazłam. W opcjach dot. dostępu było blokowanie różnych treści, a w wikipedii pewnie tych treści nie brakuje. Już jest ok.

Mam ten sam problem.Gdy otwieram strony wikipedii komputer się zawiesza.Korzystam z Internet eksplorera wersja 6.0.Gdzie są te opcje dotyczące dostępu (dokładnie)

viewtopic.php?f=7&t=5119

Mam ten sam problem.Gdy otwieram strony wikipedii komputer się zawiesza.Korzystam z Internet eksplorera wersja 6.0.Gdzie są te opcje dotyczące dostępu (dokładnie)

Trzeba wejść w narzędzia - opcje internetowe - zawartość - i tam jest rubryka “klasyfikator treści”. Trzeba go wyłączyć. Ja też mam explorera 6.

Dzięki za iformację.Po wykonaniu wyłączenia klasyfikatora treści, strony wikipedii otwierają się prawidłowo. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Witam, uwagi te czytałem już i sprawdzałem u siebie. Ja nie mam włączonego klasyfikatora treści więc nie mam co wyłanczać? Nie chciałbym na forum zawracać głowy pierdołami, dlatego jeżeli ktoś umie mi coś doradzić uprzejmie proszę o informację na email: st10@go2.pl w razie potrzeby mogę wysłać screena klasyfikatora treści. W przeglądarce Firefox Wikipedia i inne strony otwierają mi się bez problemu, tylko w internet explorerze nie chcą. Inne strony otwierają si bez problemu. Doszedł mi jeszcze jeden problem. Podobnie blokuje mi zapisane na dysku twardym strony z Gazety Wyborczej. Zapisane wcześniej strony Wikipedii nie, otwierają się bez problemu. Nie chcą się jedynie otwierać na połączeniu?

Witam ! to nie są pierdoły. Może ty masz inny problem. Jakiś program antywirusowy typu Spybot blokuje wejście na strony Wikipedii. Wcześniej skanowałeś i zapomniałeś. Istnieje możliwość odzysku (w programach są opcja ratunkowe). Pozdrawiam

Witam! IE 6. Też nie mogę wejść na stronę wikipedii bezpośrednio z wyszukiwarki “google”, ale gdy wpisze wikipedia.pl w pasku adresu wchodzę na stronę wikipedii bez problemu.

Do rycho49,

Uprzejmie dziękuję za podpowiedź. Tylko jak do tego dojść, jaki to program blokuje? Gdzie tego szukać? Jeżeli możesz, to napisz cos do mnie na podanego emaila:-)