Gdy otwieram strony wikipedii komputer się zawiesza

(Mufka) #1

Mam problem z otwieraniem stron internetowych wikipedii. Wszystkie inne strony otwierają się bez problemu, ale jak tylko kliknę w link wikipedii komputer zawiesza się. Co to może być?

(adam749) #2

Z jakiej przeglądarki korzystasz i czy na wszystkich tak jest??

(Mufka) #3

Korzystam z Internet explorer. Innych nie próbowałam. Może to chodzi o jakieś głupstwo w opcjach internetowych. Coś co powinnam odhaczyć.

(adam749) #4

Wejdź w narzędzia >opcje internetowe >zaawansowane > i na dole masz resetuj > resetuj i zobacz.

(Mufka) #5

Niestety nic to nie pomogło. Nadal się wiesza. Ciekawe czemu tylko na tej stronie.

Z ostatniej chwili. Chyba sama znalazłam. W opcjach dot. dostępu było blokowanie różnych treści, a w wikipedii pewnie tych treści nie brakuje. Już jest ok.

(Rycho 49) #6

Mam ten sam problem.Gdy otwieram strony wikipedii komputer się zawiesza.Korzystam z Internet eksplorera wersja 6.0.Gdzie są te opcje dotyczące dostępu (dokładnie)

(Chillout) #7

viewtopic.php?f=7&t=5119

(Rycho 49) #8

Mam ten sam problem.Gdy otwieram strony wikipedii komputer się zawiesza.Korzystam z Internet eksplorera wersja 6.0.Gdzie są te opcje dotyczące dostępu (dokładnie)

(Mufka) #9

Trzeba wejść w narzędzia - opcje internetowe - zawartość - i tam jest rubryka "klasyfikator treści". Trzeba go wyłączyć. Ja też mam explorera 6.

(Rycho 49) #10

Dzięki za iformację.Po wykonaniu wyłączenia klasyfikatora treści, strony wikipedii otwierają się prawidłowo. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

(system) #11

Witam, uwagi te czytałem już i sprawdzałem u siebie. Ja nie mam włączonego klasyfikatora treści więc nie mam co wyłanczać? Nie chciałbym na forum zawracać głowy pierdołami, dlatego jeżeli ktoś umie mi coś doradzić uprzejmie proszę o informację na email: st10@go2.pl w razie potrzeby mogę wysłać screena klasyfikatora treści. W przeglądarce Firefox Wikipedia i inne strony otwierają mi się bez problemu, tylko w internet explorerze nie chcą. Inne strony otwierają si bez problemu. Doszedł mi jeszcze jeden problem. Podobnie blokuje mi zapisane na dysku twardym strony z Gazety Wyborczej. Zapisane wcześniej strony Wikipedii nie, otwierają się bez problemu. Nie chcą się jedynie otwierać na połączeniu?

(Rycho 49) #12

Witam ! to nie są pierdoły. Może ty masz inny problem. Jakiś program antywirusowy typu Spybot blokuje wejście na strony Wikipedii. Wcześniej skanowałeś i zapomniałeś. Istnieje możliwość odzysku (w programach są opcja ratunkowe). Pozdrawiam

(Qadas) #13

Witam! IE 6. Też nie mogę wejść na stronę wikipedii bezpośrednio z wyszukiwarki "google", ale gdy wpisze wikipedia.pl w pasku adresu wchodzę na stronę wikipedii bez problemu.

(system) #14

Do rycho49,

Uprzejmie dziękuję za podpowiedź. Tylko jak do tego dojść, jaki to program blokuje? Gdzie tego szukać? Jeżeli możesz, to napisz cos do mnie na podanego emaila:-)