Gdy wpisuje klucz do darkspore wyświetla się błąd

Cześć. Dzisiaj zainstalowałem z origin darkspore (oryginalna edycja limitowana) i mogę się zalogować, ale gdy wpisuje kod wyświetla się błąd i każe mi znowu się logować i wpisywać kod. Mogę grać tylko w wersji demo bez zawartości dodatkowej, a chce ją mieć, bo na starym komputerze grałem i po reinstalacji systemu nie mogę wpisać kodu.

Jaki błąd się wyświetla ?

Dokładnie nie pamiętam, ale chyba że kod jest nie poprawny chociaż wpisywałem z myślnikami (i bez) z dużych liter i z małych.

Możliwe że już kod jest aktywowany wcześniej :wink:

O ile mnie pamięć nie myli, to raz wpisany kod na origin zostaje na stałe przypisany do konta na którym go aktywujesz :wink:

Wiem, ale ja wpisuje w grze, bo by pobrać zawartość dodatkową muszę podczas logowania podać. Ostatnio kod mogłem aktywować tylko przed kupieniem nowego sprzętu. Teraz na nowym sprzęcie nie mogę zarejestrować darkspore. Uruchamiam przez Origin, bo mam w nim, ale muszę zarejestrować ponownie darkspore podczas logowania.

Napisz do pomocy technicznej - podaj kody z dowodem zakupu gry, wyjaśnij problem. Pomogą na pewno.

Tutaj kłopot. Szukałem na origin.com, darkspore.com, ea.com i nigdzie nie mogę znaleźć kontaktu z pomocą techniczną.

To nieuważnie szukałeś - https://help.ea.com/pl/origin - wejdź, zaloguj się (jak na konto origin) i zadaj pytanie / znajdź odpowiedź. Po prawej masz “skontaktuj się z doradcą”.

Ich doradca to raczej wyszukiwarka.

To napisz do nich wiadomość opisując problem :slight_smile:

Na ich stronie szukałem już adresu, kontaktu i czegoś podobnego i nie mogę znaleźć.