Gdzie bezpłatnie zaparkować we Wrocku?

Siema! Wybieram się do Wrocka motocyklem pozwiedzać. Czy we Wrocławiu da się gdzieś legalnie, bezpiecznie i za friko zaparkować motocykl na jakieś 8 godzin? (w sobotę) Może ktoś mieszka blisko centrum i umożliwił by mi możliwość zaparkowania u siebie za tradycyjnego browara?

Blisko centrum to może być ciężko u kogoś, miasto jest ostro zawalone. Jest sporo miejsc, gdzie można się wcisnąć bezpłatnie - pytanie, na ile bezpiecznie zostawiać motocykl (nie wiem, nie znam się). Ja bym pewnie jednak odżałował i zapłacił - w Galerii Dominikańskiej (bardzo dobre miejsce połączeniowo z całym miastem, dodatkowo kilka minut piechotą od rynku) pierwsza godzina jest gratis, druga 2zł, kolejne chyba 4zł. Wyjdzie więc z 20-25zł. Jak chodzi o kasę, to wystarczy na linii dowolnego tramwaju (bilet kosztuje 3.2zł), na większość parkingów przy blokach wjedziesz bez problemu i znajdziesz miejsce.

Jeżeli planujesz pozwiedzać, to spacer na pewno Ci nie straszny.
Kiedy jadę do Wrocławia, to parkuję (na przykład) pod domem studenckim (ŚLĘŻAK).
Tam cały czas się coś dzieje, więc sprzęt będziesz miał pod stałą obserwacją :wink:

OK, przetrzepałem neta, coś tam wynajdłem :slight_smile:

1 polubienie

Pozwiedzałem :slight_smile: Wrocław piękne miasto, nowoczesna architektura miesza się z zabytkową w przyjemny dla oka sposób. Muszę tam wrócić, tam jest tyle do zobaczenia…!

1 polubienie