Gdzie da się sprawdzić mapę rozmieszczenia światłowodów?

W UPS jest Fiber Power 120, ale są do tego potrzebne światłowody.

Zadzwoń i zapytaj czy u Ciebie możliwe jest podłączenie takiej szybkości internetu.

A w internecie?

To są informacje wewnętrzne operatora (a nawet niejawne) i nie muszą być udostępniane ogółowi.

Zadzwoń do operatora i się spytaj (tzn poproś rodziców aby się dopytali)

Dlaczego są niejawne!?

PS. Skąd wiedziałeś że jestem młody?

A dlaczego mają być jawne? Nikt nie zmusza operatora do ujawniania tych informacji, które mogą być przytne dla konkurencji.

Co do wieku - to widać po Twoich postach na forum. :wink:

No to zadzwonię (moi rodzice zadzwonią :slight_smile: )

Są głupio napisane?

W profilu podałeś wiek, więc co się dziwisz, że znamy go.

On napisał:

Czyli nie wchodził na mój profil, tylko osądzał mój wiek po moich postach.

Ostatni post na ten temat, bo zamulamy forum, jeszcze dostane drugie ostrzeżenie i będzie…

Na n/w stronie, po prawej, możesz sprawdzić co u Ciebie oferują:

Jak zamawiać usługi UPC

Na http://www.upc.pl/obsluga_klienta/jak_zamawiac/sprawdz-dostepnosc-uslug/ gdy podałem miasto, ulicę i numer domu pojawiło się:

Przecież mieszkam w Łodzi, a nie na wsi. Powinny być możliwe takie usługi !!

W Anglii było by pewnie inaczej… :frowning: :frowning:

To, że mieszkasz w Łodzi nie ma znaczenia. To od operatora zależy gdzie świadczy usługi. U mnie w Bydgoszczy UPC też nie jest dostępne w całym mieście.

Jedź do Anglii w takim razie, niektórzy myślą, że za granicą wszystko jest takie cudowne.

Ale przecież wiadomo że w takich miejscach też dużo jest chętnych.

Nie rozpaczaj tak, skąd masz takie informacje. Operator bada rynek i decyduje czy świadczenie usług na danym terenie będzie dla niego opłacalne. I co jest ważne, nie będzie innych przeszkód, np. zgody administracji budynku na poprowadzenie instalacji itp.

A ja mieszkami w Zabrzu, ale jestem fajny.

Nie ważne czy mieszkach w Łodzi, Zabrzu, Cieszynie, Koninie, Kaliszu, Inowrocławiu, Gdańsku czy Warszawie. To operator decyduje, kto będę mógł korzystać z jego usług, a kto nie. Gdyby chcieli, pociągnęli by.

Skoro w Anglii by było, to sobie tam pojedź.

I z chęcią pojadę (po studiach) :confused:

Przecież nie ważne gdzie mieszkasz, i tak możesz być fajny (chyba, że nie zrozumiałem twojego posta).

Kupie sobie wolniejszy, i też się będę cieszył (ale mniej :slight_smile: ).

Hehehehe… :smiley: Zobaczymy potem :smiley: No chyba, że masz rodziców, którzy ci fundną Anglię. Skąd weźmiesz pieniądze na wyjazd :)?

Dlaczego? Co byś robił z tak szybkim internetem?

Bardzo przepraszam że nie napisałem wcześniej :slight_smile: : Urodziłem się w Anglii (Londyn), mieszkałem tam parę lat, po przyjeździe do Polski też bardzo często tam jeździłem, ostatnio byłem tam w czerwcu/lipcu i jakoś nadal chcę tam jeździć. :slight_smile:

Bardzo przepraszam, że tego też nie napisałem :slight_smile: : Tworze filmy w Full HD, strasznie dużo zawierają pamięci.

Żeby wysłać je do YouTube itp. potrzeba parę godzin (mam 2 Mb). Przy szybszym internecie filmy by się wysyłały szybciej.

Ściągam też inne pliki (duże) z internetu (oczywiście legalne :slight_smile: ).

Ten anty-polski awatar… :wink:

Skoro się tam urodziłeś, to zmienia postać rzeczy. Urodziłem się w Zabrzu, i jakoś nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej, no chyba że na wsi w pomorskim u cioci :wink: To są dwa miejsca, które znam na tyle, żebym się mógł swobodnie po nich przechadzać.

Co do internetu - chyba że tak :wink:

Nigdy prędkość wysyłania nie jest za bardzo podobna do prędkości pobierania?