Gdzie do szkoły?

Gdzie chodzicie lub gdzie sie wybieracie po szkole gimnazjalnej ?

a po co ci to wiedzieć?? :mrgreen:

ominelo mnie takie cos jak gimnazjum :smiley:

Ja wybiore sie do szkoły piłkarskiej.

:o Jeśli chcesz być piłkarzem zawodowym to zapisz się do jakiejś drużyny juniorów gdzie seniorzy są w wysokiej lidze,ale trzeba też imiejętności mieć/

a ja taka szkoła piłkarska ? Chyba ze masz na myśli AWF

Szkoła piłkarska w Lubinie. Szkoła klubu Zagłębie Lubin

Liceum ogólnokształące - profil matematyczno informatyczny.

Klasa II. 8)

Mam już to za sobą !!

i jak było? ciężko, łatwo?

Witam

Cały ten galimatias z uczeniem dla mnie się już skończył, trochę szkoda :stuck_out_tongue:

a jak myślisz ? Raz na wozie raz pod wozem, jedni wymagają więcej (ciężej się pracuje - szybciej się zwraca w przyszłym życiu), drudzy mniej, to zależy jak wielkiego masz pecha w życiu :x :stuck_out_tongue:

Hmmm, matma podstawowa jest w miare łatwa, ale jak przychodzą rozszerzone rzeczy robiło się trudno. Momentami niestworzone. Ogrom materiału. W trzeciej klasie miałem w porywach 7 matematyk w tygodniu (standardowo 5 w tydodniu przez 3 lata), ale dało się to przeżyć. 1-wsza i końcówka 3-ciej klasy mają dość łatwy materiał.

A informatyka to raczej lajcik. Trochę pakietów biurowych, trochę programowania.

Ja chodze do 1 klasy LO (profil dziennikarski) ale nic w tym kierunku(dziennikarskim) nie robimy a nawet mamy 5 godzin matematyki tygodniowo przypominam ze to klasa “humanistyczna” chociaz mamy tyle samo godzin majcy co klasa matematyczna :stuck_out_tongue: . Klasa miala byc pod patronatem telewizji regionalnej widzialem to tylko na ulotce :twisted: Wychodze z zalozenia ze musisz pozadnie sie zastanowic nad wyborem szkoly i popytac kolegow/kolezanek jak w tej szkole naprawde jest :smiley:

Chcialem jeszcze dodac ze trudno mi bylo dostac sie do tej klasy mialem chyba 70 pkt z egzaminu na swiadectwie wiekszosc 3 i 4 :mrgreen: na liscie przyjetych bylem przedostatni 8) ale i tak nie jestem najgorszy z klasy :stuck_out_tongue: mialem 4 zagrozenia na semestr ale naszczescie wyszlem na polrocze bez jedynki :lol:

Liceum o profilu dzięnnikarskiem :mrgreen:

moim marzeniem jest technikum informatyczne,a le zobaczy się co z tego wyjdzie…

Ja jestem aktualnie w technikum informatycznym nie jest tak żle ale myśle, że w drugim półroczu będą bardziej wymagać a nie rysowanie w Paincie i pisanie programu zamiast w pascalu to na tablicy. :x

Na emeryturę 8) 8) 8)

jest to klasa o profilu medialno-dzięnnikarskim

kazdy by tak chcial ;] ja mam jeszcze 45lat pracy do emeryturki :smiley: i na co to komu :lol:

szkola, piekne czasy :slight_smile:

aktualnie zaocznie robie studium kelnersko-barmańskie :stuck_out_tongue:

To stwórz mi tu jakiegoś drinka

JA chodze do LO do klasy o profilu matematyczno-informatycznym.

Materaiłu od… groma… :wink:

Ale płacisz z góry :rotfl:

A ja aktualnie chodzę do… gimnazjum :rotfl: