Gdzie dodać artykuł typu WordPress itp.?

Pytanie, które zawarte w tytule powinienem pewnie zadać na jakimś forum pozycjonerskim. Jestem jednak przywiązany do dobrych programów :slight_smile: więc poproszę o odpowiedź. Może jakaś lista dobrych miejsc gdzie można dodawać artykuły mające służyć wypozycjonowaniu strony. Szukam w google takich np. wordpressów ale niestety trafiam bardzo rzadko być może po prostu źle szukam. W każdym bądź razie proszę o pomoc.

Hmm tytuł trochę niepoprawny - bardziej powinno być “Jak wypozycjonować stronę”, o ile dobrze cie rozumiem.

Sam na pozycjonowaniu się super nie znam, ale do prostego pozycjonowania wystarczy dodawanie strony do katalogów. Wpisz w google “katalog stron” i dodawaj :slight_smile: Jest tego sporo więc napewno coś to da :slight_smile:

Jeżeli masz ciekawe treści na stronie to proponuj innym wymianę linkami - też podziała.

Pozdrawiam

Pytanie dobrze zadane. Ponieważ metody pozycjonowania przynajmniej niektóre znam. Także dodawanie stron do katalogów nie jest mi obce. Natomiast dość dobrą metodą jest pisanie artykułów i umieszczanie w odpowiednich miejscach (i to też nie jest mi obce) a pytam właśnie o te miejsca.

Wykorzystaj Google w celu wyszukania pasujących do tematyki twojej strony PRECLI. Pewnie tego właśnie szukasz ;-).