Gdzie dokonac zmian w TYM?

Witam, kupiłem gotową galerię Flash wraz z umieszczeniem jej na serwerze i adresem (hosting). Dostałem też dostęp do panelu administracyjnego galerii, zmiana fotek, jakieś wpisy i takie podstawy. Otrzymałem oczywiście kopię, czyli całą zawartość galerii, wszystkie pliki gotowe do umieszczenia na innym serwerze…Ale:

Chciałbym wywalić odtwarzacz muzyki, zmienić kolor pewnych rzeczy na stronce i ogólnie zobaczyć i mieć większe możliwości do zmian niż te podstawowe w panelu od nich. Jak mogę się tam dostać? czy dopiero po założeniu konta na innym serwerze np. yoyo.pl itp i wrzuceniu tam wszystkich plików, które otrzymałem będę miał pełne możliwości dokonywania zmian? Pozdrawiam

Galeria jest w Flashu, jeżeli masz pliki .fla to możesz edytować galerię za pomocą Macromedia Flash.

Pozdrawiam.

  • wszystko jest jeszcze zalezne od licencji na jakiej kupiles dany skrypt / skrypt nie jest zabezpieczony przed zmianami (choc jak to flash to jakims kodowaniu flasha nie slyszalem ^^)

Wykupiłem szablon i licencje na używanie szablonu. Najwięcej mam plików .PHP5 i to je mogę na Notatniku przeglądać, są też XML. Co z tego, że w jednym z plików typu .PHP5 znalazłem np. szerokość i wysokość stronki itp. jak edycja nic mi nie daje, bo mam je na dysku u siebie jako kopia plików szablonu…ja chcę się dostać do tych plików ale na serwerze. Jak pisałem panel administracyjny ma sztywne i proste ograniczenia zmian. Pisząc wprost, w szablonie jest odtwarzacz mp3, gra muzyczka, mogę wywalić plik mp3 ale widok odtwarzacza nadal na stronce będzie, a ja chcę go całkiem usunąć czego nie mogę zrobić przez prosty panel.

Witam

Tomi915 postaw sobie webserv, wgraj na niego te pliki które masz, zmodyfikuj a potem wgraj te zmodyfikowane na jakiś serwer.

Pozdrawiam