Gdzie firefox zapisuje pliki multimedialne?

Problem nie jest palący ale ciekawi mnie jak to jest.

Ustawiłem sobie katalog którego firefox używa jako temp. Ułatwoia to dostęp do plików np. z youtube.com

Jednak co jakiś czas pliki się nie zapisują w tym katalogu - od czego to zależy i gdzie mam ich szukać?

gdzie-znalezc-zbuforowany-film-t381078.html

Hmm być może nie zrozumiałe napisałem.

Pytałem czemu pliku nei ma w miejscu gdzie być powinien i gdzie w takim razie jest skoro mogę go offline oglądać.

Tymczasem w odpowiedzi której udzieliłeś w tamtym wątku wynika tylko dlaczego plik się nie zapisuje (i jest to w pewnym sensie truizm nie obejrzałeś więc się nie zapisał).

U mnie zarówno temp windows jak i temp mozilli jest w tym samym katalogu. Czasem po obejrzeniu filmu nei znajduje go tam.

Przykład: na stronie Turnau.pl są udostępnione 2 nagrania z programu Koncert Trzymaj Się Swoich Chmur 2004

Obejrzałem i oba z wielka przyjemnością. Następnie wchodze do tempa a tam jest tylko jeden plik

Gdzie jest drugi?

Nie utrudniaj sobie życia - zainstaluj do Firefoxa dodatek Downloadhelper i ściągaj sobie filmy z Youtube i innych stron na dysk.

wpisz w pasek adresu about:cache

A po co miałbym to robić?

Skoro piszę że sam ustawiłem sobie tempa mozilli to jak myślisz co mi powie about:cache?

Co za niespodzianka - mój katalog temp :slight_smile:

Skorzystaj z VideoCacheView.

Zapewnia łatwy dostęp do wideo zachowanego w cache popularnych przeglądarek oraz w systemowym katalogu tymczasowym (umożliwia również skopiowanie plików do których normalnie dostęp jest zabroniony).

Po prostu odpowiedziałem na pytanie.

Garrd nie obraź się ale skoro twoja odpowiedź była zawarta w moim pytaniu (od razu napisałem że cache mam ustawiono w katalogu temp) to jest ona trochę dziwna prawda?

Jeżeli ktos podejdzie do ciebie i powie: Prosze sprawdzić na MOIM ZEGARKU która jest godzina?

to odpowiedź w stylu Kup zegarek to będziesz wiedział

nie rozwiąże jego problemu.

Zwłaszcza że on ma juz zegarek.