Gdzie jechać nad morze?

Do Robinsona Kruzoe.

Mogę napisać na siedmiodniowy kurs przetrwania z Bearem Gryllsem - opłacimy tylko Gryllsa, wypoczynek i wyżywienie za free, ale co to ma do tematu?

Myślę że lepszy byłby wątek gdzie by NIE jechać czyli czarna lista miejsc gdzie np. Wynajmujący domek/mieszkanie przekłamują ile jest metrów do morza, i gdzie ogólnie oszukują…taka czarna lista miejsc gdzie lepiej nie jechać. Pisać np (podaje przykład)

Jan K (nie podając całe nazwisko)

ul. Słoneczna (nie trzeba podawać numeru dokładnego)

10-000 Gdynia

uzasadnienie: ponieważ daleko do morze mimo iż wlasciciel zapewniał że jest tylko 3 minuty drogi… :smiley:

Podałem oczywiscie przykład tylko ale mysle ze warto by cos takiego stworzyc :smiley:

Ja od siebie polecam Władysławowo-fajna miejscowość,niezły dostęp do morza,sporo miejsc rozrywki,bardziej “logiczne” ułożenie ulic niż w Łebie(czyt. mniej kombinowania,jakichś ciasnych uliczek),gdzie było trochę chaotycznie według mnie.

Chyba wybiorę się do Świnoujścia, kiedyś czytałem ranking Polskich plaż i plaża w Świnoujściu zajęła pierwsze miejsce ze względu na czystość i szerokość.

Całego wybrzeża to nie znam, raczej część wschodnią, ale jak ktoś szuka miejsca gdzie nie będzie musiał się osłaniać parawanem, żeby go nie stratowali to uderzanie np. w Piaski może mieć sens. Ale działa w obie strony- na specjalnie szalone rozrywki bym nie liczył :lol:

A co do samego morza to nie widzę większej różnicy… jak nawieje jakiegoś syfu i zielska to znaczy, że tam nie… ale to jest parametr zmienny i różnie można z tym trafić ;p

Kąty Rybackie - “pusta plaża pośród drzew…” i “kormoranów śpiew…” Poważnie!

Najładniej jest moim zdaniem w Dębkach, a jeżeli chcesz jeszcze pozwiedzać, to 3miasto. Ale do 3miasta bym nie jechał, bo tam nie wypoczniesz sobie.