Gdzie jest błąd?

No to skoro wiesz, to znaczy że jesteś bardzo mądry i najwyraźniej cała klasa może się dużo od ciebie nauczyć :slight_smile:

Na przykład tego, że najwyraźniej wszystkie języki programowania mają zawsze tworzyć okno, bo ty tak chcesz. Mimo, że żaden tego nie robi.

Podziwiam ten wywód jako aktywny sprzeciw wobec intelektu.

Pisałem wcześniej zapytanie czy nie ma czegoś jak msgbox
co wykluczałoby używanie tego nieszczęsnego okna,
i przydałoby się również coś takiego jak input do wprowadzania tekstu.

Nie mam do czynienia z klasą, chyba że między innym z robotniczą.

Czym ty się konkretnie zajmujesz prócz tzw. trollowania? Bo tu koncertowo cię rozszyfrowano (i tak - to ja poległem na tłumaczeniu tobie, że dalekowidz nie używa minusów).

Serio myślisz, że nie wiem(y), że to troll :smiley:. Kapnąłem się w tym miejscu:


Potem się bawiłem co widać po sposobie w jaki odpisywałem. Ja to jestem tylko pełen podziwu dalszego zaangażowania @wielkipiec w tą dyskusję.

1 polubienie

Nie masz czasem tak z niektórymi wiadomościami w gazecie, że wiesz, że nie są zmyślone, bo nikt nie byłby w stanie wymyślić czegoś tak chorego?

Mam tak właśnie z tym wątkiem :smiley:

Jestem zdumiony, że nie stworzyli jeszcze VB.NET Core. :thinking:

1 polubienie

@smbody
Jak to nie?

Problem w tym, że to nic nie umie, pacz:

Pisałem, żebyś wyjaśnił tu co znaczy dalekowidz.
Przypuszczam, że tu się rozminąłeś z wiedzą. :grinning:

A co wywiecie na temat trolli.
Skoro ja nim jestem to znaczy, że kiepsko z waszą wiedzą na ten temat.
Prawdziwy TROLL w kilku zdaniach by was w “kozi róg” zapędził. :grinning:

Miałem na myśli dopisywanie Core do każdej nazwy, jaka się Microsoftowi napatoczy, niż wsparcie. :laughing:

F# też wiele więcej nie umie, jak widać. :thinking:

Ja nie potrafię zmodyfikować, a skoro Ty wiesz, że to trzeba tak zrobić, w czym problem, aby to poprawić.
Zajęłoby Ci to kilka minut a może mniej.

Nigdy nie twierdziłem, że „mają zawsze tworzyć okno”, tylko uważam,
że powinny spełniać swoje zadanie, do którego zostały stworzone.
A tak na poważnie to C++ musi być w porządku, skoro został uznany za język programowania.

To my nie wiemy jak rozwiązać problem.
A przyczyny mogą być tylko dwie.
Zły kod albo kompilator.

Tu, do dyskusji musiałby się włączyć ktoś, kto korzysta z C++,
skompilowałby kod u siebie i problem by się wyjaśnił.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

1 polubienie

Lepiej gdyby zamknięto nie temat a… :grinning:
Nie wiem czemu pocolog kojarzy mnie się z „pokurcz”.
Nie mam nic do Ciebie, to tylko skojarzenia wyrazów. :grinning:

To się zdecyduj czy chcesz poprawić kod po ekspertach tak by działał jak Ty chcesz, czy chcesz zakrzywiać rzeczywistość to swoich fantazji?

:rofl: Przeczytaj to zdanie i wyjaśnij mi w jaki sposób zachowana jest tutaj jakakolwiek logika.

To TY nie wiesz, My wiemy i rozwiązania padły, ale Ty chcesz to zrobić w sposób wymagający zakrzywienia rzeczywistości.

W sumie, może i masz rację jak tak teraz to czytam. To by miało sens. Pomyśl może o założeniu jakiegoś ticketa na githubie gcc. To może wymagać głębszej analizy :thinking:.

Ja niestety nie pomogę, bo od półtorej roku codziennie w pracy tylko C++ ze specyficznym frameworkiem IBMa na przemian z Erlangiem :frowning:. Wcześniej miałem tylko kilka lat doświadczenia niekomercyjnego z C++, choćby aplikację do pracy inżynierskiej pisałem w C++/Qt.

Trzeba czekać bo chyba się jeszcze taki nie urodził. Ale może jak pas oriona znów będzie w korzystnej konstelacji do gwiazdozbioru upadłego programisty i jakaś dziewica będzie rodziła syna o 24:00 czasu środkowo europejskiego to w tedy będziemy mieli szansę na kogoś takiego. Takiego wybrańca, prawdziwego programistę, najlepszego z najlepszych. Tak przynajmniej mówi przepowiednia zapisana w hieroglifach piramidy Tutanchamona w komnacie, której istnienie zostało zatajone przez Reptilian.

1 polubienie

Po co tu filozofować?
Popraw jeśli potrafisz.

Nie chcę odpowiadać na poszczególne wypowiedzi bo jeszcze więcej się narażę na różne…
Próbujesz mi wmówić, że w C++ wynik się pokazuje,
tylko ja go nie zdążę odczytać.
Nie chcę pisać co o tym myślę.

Zrobiłem prostym skrypem VB przykładowe
programiki i można wyniki spokojnie odczytać
i ponownie wpisać i odczytać nowe wartości.
A to jest tylko skrypt VB z ubiegłego stulecia. :grinning:

programiki matematyczne

Nie wmawiaj mi, że ja Ci coś próbuję wmówić. Ja niczego Ci nie wmawiam, mówię tylko jakie są fakty. Co najwyżej możesz się z nimi zgodzić lub nie, jeśli się nie zgadzasz to przedstaw swój punkt widzenia i jakieś argumenty.

Nie ma nic do poprawiania, wszystko działa.

To zupełnie tak samo jak ja mam z C++. Wirtualna piątka? :raised_hand:

Jeśli mi nie wierzysz (masz do tego prawo bo ja Ci nic nie wmawiam, w sumie słusznie, że nie wierzysz bo mogę się mylić i dobrze jest jak ktoś sprawdza czy inna osoba nie popełniła błędu, albo nie wprowadza innej w błąd) to wskaż kod z tej strony (http://gotowekodyprogramow.blogspot.com), który chcesz, żebym skompilował uruchomił i pokazał Ci, że wynik się wyświetla :slight_smile:.

I ja laik znalazłem… gdzie jest błąd w kodzie.
Jak widać okno pokazuje odpowiedź.

Ale wyszła następna głupota…
„Aby kontynuować, naciśnij…”
Przez kontynuację, ja przynajmniej rozumiem… ciąg dalszy,
a tu… „figa”, okno się zamyka.

Ale już nie oczekuję podpowiedzi, bo się znowu gromy na mnie posypią. :grinning:

Kod skopiowałem z Twojego postu i wkleiłem do pustego pliku, efekt po kompilacji i uruchomieniu:
obraz

Nic nie znika, wszystko da się przeczytać, nic nie trzeba nigdzie przeciągać. No po prostu u mnie działa.

1 polubienie

To daj go jako exe do ściągnięcia to uwierzę :grinning:

A obiecujesz go uruchomić poprawnie? Bo jak dalej będziesz uruchamiać program konsolowy błędnie to nie ma to sensu.

Poza tym co Ty się tak tych exe’ców uparłeś, kod się liczy a nie plik binarny. Kod mam taki jak wkleiłeś więc powinieneś uzyskać taki sam wynik u siebie. Tym bardziej, że żadnych magicznych flag kompilacji nie użyłem co też widać na moim ss’ie.

Baju, baju… daj ten plik.exe. Kliknę 2 razy i powinno(?) być OK.
Tak działają pliki exe. :grinning: