Gdzie jest deadryczna zbroja w The elder scrolls Oblivion?

Mam problem chciałbym zdobyć całą zbroje deadryczną czy coś takiego, no i jak narazie mam miecz i tarcze więc prosze was żebyyście mi mogli powiedziec gdzie znajdują się różne rzeczy deadryczne czy coś takiego!! wielkie dzieki za odp.

Grałem w Morrowinda i tam zwykle zbroje deadryczne były w miejscach kultu deadr. W oblivionie jest zapewne podobnie. Poza tym Ci najbogatsi kupcy pewnie też mogą sprzedać unikaty. W dodatku do Morrowinda była kowal który za kase wykół całą zbroje. Wystarczyło dać mu materiały. Wydaje mi się że w Oblivionie też będzie takie udogodnienie. A tak po za tym możesz zawsz wydać się na wycieczkę i poszukać.

hautan1

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.