Gdzie jest folder z coockies i jak je usunąć?

(system) #1

Witam!

Chciałbym usunąć wszystkie ciasteczka samodzielnie.Problem polega na tym,że nie wiem gdzie jest folder z coockies.Wiem,napewno ktoś napisze,że przeglądarka internetowa od Visty,ma funkcję kasowania ciasteczek.Problem tkwi,że Ona nie kasuje wszystkiego,to nie mój wymysł,informatyk mi to powiedział.Proszę o pomoc!

(adam749) #2

Ten folder jest w:

C:\Users\xxx\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Cookies

(Depedro70) #3

Użyj CC Cleaner

(system) #4

Dzięki!I normalnie je wywalić do kosza?CC Cleaner,miałem,nie jestem zadowolony,nie spełnia się na dłuższą metę.Zresztą kasował też takie rzeczy jak gg itd.

(adam749) #5

Do kosza i potem opróżnij lub poprostu bezpośrednio wywal (będzie szybciej).

(Kolmar) #6

http://thevistaforums.com/lofiversion/i ... 17148.html

(system) #7

Co znaczy to xxx?

(adam749) #8

Twoja nazwa użytkownika. Niechciało mi się pisać, bo myślałem, że sam na to wpadniesz.

(system) #9

Wiesz po wejściu do konta nie mam folderu AppData

(adam749) #10

Aaaa..... zapomniałem. Ten folder jest ukryty. Wejdź w Opcje folderów > widok > oznacz "ukryj chronione plik systemu Windows" i zaznacz "pokaż ukryte pliki i foldery" > ok

(Agatonster) #11

striker994 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(system) #12

dobra,a pliki formatu dat tez usuwac?

(adam749) #13

Wszystko w tego foldery cookies wywal.

(system) #14

bo po wejsciu do coockies jest jeszcze folder "low"-z niego tez pokasowac?plik o nazwie deskopt też?to jakiś plik konfiguracyjny

(adam749) #15

Jak chcesz całkowicie wyczyścić cookies to też wywal. Ten plik to jest plik konfiguracyjny folderu.

(system) #16

a on sie sam zregeneruje?nie chce,żeby cos nawalilo

(adam749) #17

Jak będzie potrzebny to sam się zrobi :stuck_out_tongue:

(Łukash) #18

striker994 , usuń cookies przez panel sterowania>opcje internetowe>historia przeglądania>usuń>pliki cookie>usuń,i masz usunięte.Sprawdzić pustkę w folderze cookies możesz tak, wpisz w rozpocznij wyszukiwanie

shell:cookies

shell:cookies\low

no i klik,i co i pustka-spytaj informatyka co on na to.

(Kolmar) #19

Łukash , nie zgodzę się z Tobą. Po takim sposobie usunięcia jak zaproponowałeś zawsze pozostanie plik index.dat, więc nie jest to pustka :wink:

(adam749) #20

Jeżeli chodzi o doszczętne kasowanie to ja wywalam całą zawartość tego folderu i nie patrze co tam jest (porostu CTRL+A+DEL i jazda).