Gdzie jest folder z coockies i jak je usunąć?

Witam!

Chciałbym usunąć wszystkie ciasteczka samodzielnie.Problem polega na tym,że nie wiem gdzie jest folder z coockies.Wiem,napewno ktoś napisze,że przeglądarka internetowa od Visty,ma funkcję kasowania ciasteczek.Problem tkwi,że Ona nie kasuje wszystkiego,to nie mój wymysł,informatyk mi to powiedział.Proszę o pomoc!

Ten folder jest w:

C:\Users\xxx\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Cookies

Użyj CC Cleaner

Dzięki!I normalnie je wywalić do kosza?CC Cleaner,miałem,nie jestem zadowolony,nie spełnia się na dłuższą metę.Zresztą kasował też takie rzeczy jak gg itd.

Do kosza i potem opróżnij lub poprostu bezpośrednio wywal (będzie szybciej).

http://thevistaforums.com/lofiversion/i … 17148.html

Co znaczy to xxx?

Twoja nazwa użytkownika. Niechciało mi się pisać, bo myślałem, że sam na to wpadniesz.

Wiesz po wejściu do konta nie mam folderu AppData

Aaaa… zapomniałem. Ten folder jest ukryty. Wejdź w Opcje folderów > widok > oznacz “ukryj chronione plik systemu Windows” i zaznacz “pokaż ukryte pliki i foldery” > ok

striker994 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

dobra,a pliki formatu dat tez usuwac?

Wszystko w tego foldery cookies wywal.

bo po wejsciu do coockies jest jeszcze folder “low”-z niego tez pokasowac?plik o nazwie deskopt też?to jakiś plik konfiguracyjny

Jak chcesz całkowicie wyczyścić cookies to też wywal. Ten plik to jest plik konfiguracyjny folderu.

a on sie sam zregeneruje?nie chce,żeby cos nawalilo

Jak będzie potrzebny to sam się zrobi :stuck_out_tongue:

striker994 , usuń cookies przez panel sterowania>opcje internetowe>historia przeglądania>usuń>pliki cookie>usuń,i masz usunięte.Sprawdzić pustkę w folderze cookies możesz tak, wpisz w rozpocznij wyszukiwanie

shell:cookies

shell:cookies\low

no i klik,i co i pustka-spytaj informatyka co on na to.

Łukash , nie zgodzę się z Tobą. Po takim sposobie usunięcia jak zaproponowałeś zawsze pozostanie plik index.dat, więc nie jest to pustka :wink:

Jeżeli chodzi o doszczętne kasowanie to ja wywalam całą zawartość tego folderu i nie patrze co tam jest (porostu CTRL+A+DEL i jazda).