Gdzie jest mój powerpoint 2010?

Witam.

Chcę pobrać powerpoint 2010 ew. 2007 ZA DARMO (czyli pewno demo na 2 miesiące)

Ale w necie jest tylko te office, a powerpoint 2010 - są tylko jego funkcje i jak je uaktualnić do wersji nowszej.

Da ktoś link? Wiem, bez rejestracji się nie obędzie.

powerpoint jest składnikiem office

Ale chce tylko powerpoint.

nie da się

MSDN AA lub darmowy openoffice.

W dokumentach google też jest power point.

Testowy office 2010 2m-ce - http://www.dobreprogramy.pl/Microsoft-O … 18761.html

Cześć

W MSDN AA nie było i nie ma pełnego pakietu MS Office są tylko pojedyncze aplikacje typu Access itp.

Czyli mogę czy nie mogę pobrać tylko powerpoint???

Cześć

Nie możesz.

Okej, a gdybym chciał ściągnąć microsoft office, to pobieram ten programik czy pakiet programów np. word, powerpoint?

Cześć

Pobierając MS Office pobierasz “pakiet programów” tj. Word, Excel, Powerpoint itp. ale przy instalacji możesz wybrać sobie który z nich chcesz zainstalować. Nie ma przymusu instalacji wszystkich składników pakietu.

Czyli praktycznie mogę pobrać tylko powerpoint???

Cześć

Pobierasz całość a w instalatorze wybierasz tylko ten składnik pakietu do instalacji który cię interesuje.

Ehem… Czyli pobieram wszystkie instalki, a instaluję co chce?

Pobierasz JEDEN cały instalator, a w trakcie instalacji masz wybór, które konkretnie jego składniki chcesz instalować.

Widzę że dalej nie rozumiesz. Pobierasz jedną instalkę, która zawiera m.in program Word, Excel, PowerPoint itp. Dopiero podczas instalacji możesz wybrać sobie co chcesz zainstalować (musisz tylko wybrać zaawansowane ustawienia).

Nie wiem po co ci PP z Office, ale może ci to wystarczy; http://www.dobreprogramy.pl/PowerPoint- … 12204.html

Sądzę, że on chce ZROBIĆ prezentację, a nie ją tylko zobaczyć…

Okej, a ile pamięci zajmuje taka instalka?

Cześć

Pamięci? Chyba chodzi ci o miejsce na dysku?

Właśnie, chce i zrobić i obejrzeć.

Tak, chciałem się spytać ile ona zajmuje miejsca na dysku widows 8