Gdzie jest nr seryjny NOD32?

Witam!

Gdzie po zainstalowaniu NOD32 sprawdzić jego nr seryjny? Potrzebuję go spisać i nie mogę dojśćgdzie jest :confused:

NOD32 nie ma numeru seryjnego.Potrzebna jest nazwa użytkownika i hasło do sciągania aktualizacji;Pozdrawiam

to znaczy ze jest darmowy? a jezeli nie, to gdzie znaleźć info o licencji?

Skoro go kupowałeś to logiczne , że to oryginał a jeśli pobierałeś to pirat…I wcale nie jest darmowy , no chyba , że masz fixa :lol:

Jasne że nie :stuck_out_tongue:

Na licencji którą otrzymałeś kupując NODa.

Tak i rozdają jeszcze darmowo laptopy najnowszej generacji

Na papierku (certyfikacie) który otrzymałeś w momencie zakupu.

Czy nie pomyliło Ci się miejsce w którym zamieszczasz takie informacje ??

:?

A czy ja każe wam pobierać fixa? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Nie.

No chyba to dotyczy Ciebie:

No popatrz , jaki mędrek :lol: Zrodla nie wskazywalem , informacji tez nie udzielalem tylko podalem nazwe.Tak bardzo boli Cie jedno slowo?

Tak w ogóle to co to ma byc za temat widac ze koles o nicku : defx ma pirata :shock: Ten temat powinien byc usunięty :shock: Jeszcze tak sie pogronzył tym pytaniem o numer seryjny.

A ty : mithnick24

Tez masz pirata jak muwisz ze NOD nie ma numeru seryjnego

Ja mam NOD-a 32 i jest na opakowaniu :shock:

:o

NOD32 nie MUSI mieć nr seryjnego, tzn. klucza

Przecież jest on udostępniany również na 30dniowej licencji trial :stuck_out_tongue:

http://www.nod32.pl/pobierz.html :stuck_out_tongue:

A co to ma wspólnego z moim postem?

widzę, że mnie nie zrozumieliście. NOD32 został legalnie zakupiony w firmie na 40 stanowisk i owszem. Są numery seryjne na papierkach, ale jest problem, ponieważ w czasie remontu w biurze ktoś je pomieszał, a ja muszę dopasować teraz każdą licencję do danego komputera. i nie wiem która jest do jakiego i dla tego chciałem skorygować nr z licencji paprierowej i myślałem ze gdzies na dysku znajdę ten numer.

Już mnie rozumiecie? :smiley:

Nie, ponieważ przy zakupie licencji wielostanowiskowej posiadasz jedną nazwę użytkownika i hasło do niego

:stuck_out_tongue:

Sam posiadam taką licencję na firmę

a jak zakupowales w dość dużych odstępach czasu to tez masz tylko jedną? :stuck_out_tongue:

Posądzasz mnie o piractwo??zwykły człowiek nie może miec wersji testowej? Tam numeru seryjnego nie ma!

To po zo zabierasz głos w dyskusji, skoro nie masz pojęcia o zasadach licencjonowania tej aplikacji, sam autor od początku mówi o wersji komercyjnej :!:

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 12:23

defx nazwa użytkownika i hasło nie są powiązane z nośnikiem (noda można nawet pobrać z FTPa dystrybutora na Polskę), ważna jest ilość posiadanych licencji.

Fiesta wybacz mi moją niekompetencje.Ale według mnie numer seryjny a hasło i nazwa użytkownika to dwie różne rzeczy.

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 19:26

i pokaż mi w którym to miejscu

no i się znalazła licencja. tak to jest jak sie przychodzi nowym do firmy a tam ejst bałagan. Znalazłem licencje i faktycznie jest wszystko na jednej karcie.

a Wy łobyzy mnie już o piractwo posądzacie? oj nieładnie :stuck_out_tongue:

Temat uważam za zakończony, choć mało mi pomogliście, a od razu bardzi niegrzecznie zareagowaliście :frowning:

pozdrawiam!