Gdzie jest plik config.dat z GG

Wie ktoś gdzie jest ten plik w tym nowym gg ?

Szukałem w google ale nic nie znalazłem

Start => Wyszukaj => Pliki lub foldery

C:\Użytkownicy\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Nowe Gadu-Gadu - najpierw włącz pokazywanie ukrytych plików i folderów

Na tej ścieszcie niema tego pliku “config.dat” jest tylko taki “Config.xml” w a poszczególnych użytkownikach jest RSSConfig.xml

Używałem opcji wyszukaj i nie znalazło

Chodzi mi tu o plik z którego można wyciągnąć hasło

Config.dat występuje do wersji 7.7. W wersji 8 ( czyli tej najnowszej ) zamiast pliku config.dat jest plik config.xml.

To jak z niego odczytać hasło ?? Bo te programy do Config.dat nie działają na config.xml

po co ci hasło do gg ?? czyżby chcesz komuś wejść ??

nie zapomniałem swojego hasła porostu .

Jest jakiś program który odczytuje te nowe pliki ?? RSSConfig.xml

A nie ma tam funkcji " przypomnij hasło " ?

Jeśli nie to wystarczy Notatnik, MS InfoPath albo Adobe Dreamweaver. W przeglądarce też można otworzyć, ale to IE się chyba wogóle nie tyczy. Bynajmniej na IE 7 u mnie się nie da.

jest ale trzeba pamiętać email

jak mam odczytać to hasło ? ;(

I7SashzXoeEh8j2VK3qU30TiQkJiHlFfU55R82z3I3f+nA5bl7RV0ABarzeFQfLn/NkKDNCNV5Nsc/C1qGpQyoJK0+zWkL1pkPvpvjAGCFZzsueh4bIfRWc4W9TVMZs+bWB+CnMmge5gOHYWr64MJpkx+VwxtB2k72/2kDzJ2SNg/jA4TLIcG1y0OujMnZTf9MLAZC+k7Pr1hU5kRZtiR1qyl05sTLTDtBNVKxBw+c86wla4XxR677rakMxjA7LdtVDJqWgt2imlRoJF2aD2njA8vvPPMCuErYuHeMZc7Qmq5UaNB0zptTvuXQu9psu3/zoICY0ngZo7GNZB19GljN3IJ5XX4Ae2

Oznacza to, że GG dba o Twoje dane. Wątpię byś cokolwiek zdziałał. Hasło jest zaszyfrowane. I to porządnie.

no ale pewno są już jakieś algorytmy które to odczytają ??

Wątpię. Program szyfrujący uwzględnia za dużo zmiennych (data, godzina, aktualna konfiguracja sprzętowa itp). Załóż nowe konto i tym razem zapisz do niego hasło, e-mail też. Zabawa w hackera nie jest raczej legalna.

Ja nic nie chce hakować tylko chce odzyskać swoje konto i nr gg znajomych ;(