Gdzie jest system w Lenovo 3000N200

Witam zakupiłem laptopa i miał być w nim system XP gdzieś na dysku ale nie mogę go znaleźć,Pilnie proszę o odpowiedz gdzie się może znajdować system.Z góry dzięki

zapewne na ukrytej partycji… jak 99% w lapach. Nie jest widoczna z systemu. Zapewne jest jakiś program zainstalowany za pomocą, którego możesz go zgrać na DVD -> instrukcja obsługi :wink:

No i na początku, “startu” laptopa powinny pojawiać się info jak uruchomić ewentualną nową instalację…

Jak coś to miło by było jakbyś podał jeszcze numerki, niekiedy ułatwia sprawę :wink:

jakie numerki??aha czyli musze zgrac na płytke a tak normalnie sie nie da??

czyli? Nie wiem jak jest u Ciebie, na pewno w instrukcji coś pisze. U mnie był program który pozwalał na zrobienie jednej kopii tej partycji, czyli nagrania obrazu na płytkę. W ten sposób masz takie zabezpieczenie :smiley:

Lub możesz usunąć tą partycję i instalować z tej płyty.

chodziło mi dokładnie o nazwę, typ laptopa.

Witam,

aby nagrać RECOVERY DISCS Lenovo, należy:

a) przeczytać instrukcję

b) skorzystać ze strony

http://www.pc.ibm.com/pl/home.html

http://www.pc.ibm.com/pl/faq/index.html

c) zastosować się do instrukcji ze strony

Radzę pamiętać, że istnieje tylko jedna okazja na nagranie tego zestawu płyt. Potem ta opcja będzie niedostępna, a jedyną szansą na uzyskanie płyt będzie odesłanie laptopa do serwisu (za opłatą około 140 zł). Radzę dobrze przechowywać te płytki.

Dodatkowo oprogramowanie LenovoCARE pozwala na wykonywanie BackupDiscs bieżącej wersji systemu (bez ograniczeń). Ta opcja nie powoduje utraty danych z całego HDD (spokojnie może być stosowane zamiast Norton Ghost lub podobnych).

Osobiście radzę nie kasować partycji RECOVERY z HDD.

Pozdrawiam,

Rafał

Acha dzięki myślę że nie będę tego sam robi tylko zawiozę do jakiegoś informatyka

czesc czy ktos pomoze mi zainstalowac system xp na lenovo 3000n200

mafik77 ,

poczytaj:

:arrow: viewtopic.php?f=13&t=249957

:arrow: viewtopic.php?f=2&t=255633

R.