Gdzie kupić buty przez Internet?

(Mancunian) #1

Zamierzam kupić buty Reebok przez Internet. Gdzie najlepiej je nabyć? Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie (ja nie)? Moglibyście polecić jakiś sklep (tylko nie Allegro)? Nie chodzi nawet o jak najniższą cenę, tylko o pewność, że towar będzie prawidłowej jakości.

(Pawel89pl) #2

Ponad trzy lata temu kupiłem dwie pary butów w tym sklepie http://citysport.com.pl/, na dzień dzisiejszy jedna para(adidas) jest w stanie dobrym, druga (reebok) w stanie bardzo dobrym przy dosyć intensywnym użytkowaniu. Ceny były takie same jak w innych sklepach, ale czasem trafiały się promocje, gdzie za 50% ceny można było kupić buty.

Zaznaczam, że to było 3 lata temu, więc teraz różnie może być. :wink:

(freedom) #3

Również polecam, brałem z tego sklepu już 3 pary butów i wszystko było w jak najlepszym porządku. Ostatni raz w maju, warto na wstępie ustawić sortowanie po cenie (od najniższej), dużo butów jest przecenionych i czasem można wyrwać fajne za 100-150 zł.

(kdm) #4

Szczerze mówiąc posiadam stopę 48.5 i raczej kupno butów w normalnym sklepie nie wchodzi w grę, bynajmniej tu gdzie mieszkam i w pobliskich miastach. Od 4 lat kupuję buty na Allegro i szczerze mówiąc nigdy nie dostałem “lewych” butów. Wystarczy znaleźć odpowiednie, sprawdzić sprzedającego. Czasem dopłacić te 20 zł i kupić od zaufanego sprzedawcy.

(dean999) #8

O stary to ile ty masz wzrostu? :smiley: Ja przy prawie 190cm mam nr 44-45. I wolę kupować buty w normalnym sklepie moze cena ciutke większa ale zawsze wiem jak wyglądaja na nodze i czy pasuja. teraz za ponad 200 wszędzie da się coś konkretnego w miare kupić

(piterbenks) #9

Najlepiej autoryzowane sklepy. Kiedyś raz zrobiłem zakupy na allegro, okazało się ,ze kupiłem podróbkę i to skutecznie zniechęciło mnie do dalszych zakupów na tej platformie. Wolę dopłącić trochę więcej i mieć pewność,ze jest to na 100% oryginał a nie jakiś chiński szajs…
W sieci polecam gomeza:
https://gomez.pl/
Sa tam te lepsze marki ale cenowo moim zdaniem bardzo dobrze.

(Stormiak12) #10

Allegro
sklepy sportowe
zalando ( mają ten plus,ze jest tam darmowy zwrot. minus za to, zę tak naprawdę to w innych sklepach są najlepsze promocje…).
W dobrej cenie reeboki mają w tym sklepie: https://www.7store.pl/reebok-classic-leather - sam się zastanawiam czy nie zamówić sobie nowej pary na wiosnę.

(Olga22) #11

Ja już nawet buty kupuje w sieci, nie chodzę po galeriach. Najczęściej w deichmann.pl zawsze jest coś ciekawego w naprawdę dobrej cenie. Ostatnio przy okazji kupowania obuwia dla siebie za groszę kupiłam sandały dla córki.

(koczek) #12

Sama zmagam się z tym problemem, ale szukam zazwyczaj po stronach znanych sieciówek jak Deichman czy CCC, bo często na stronie mają to, czego nie mają u siebie w sklepach na stanie.

(martadzieciol) #13

A ze sklepow stacjonarnych cos ciekawe jest? Mowa o galeriach handlowych.

(Leszek2204) #14

na Allegro kupujemy licytujemy … tylko uważaj dobrze czytaj co kupujesz !

(Wera1234123) #15

Mnie najbardziej podobają się oferty butów damskich w tym sklepie > http://czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Botki-na-koturnie-142.html

Idealnie sprawdzą się na każdą okazje, zważywszy na ich unikatowość i spory wybór kolorystki. Ponadto sklep oferuje atrakcyjne ceny, które wzbogacane są o rabaty i promocje. Można też otrzymać darmową dostawę w ciągu 24 godzin, a ponadto każda para butów ma swoją tabelkę rozmiarów, dzięki której bez problemu można dobrać odpowiedni rozmiar dla siebie.

(tylkomoto) #16

Bardzo dobry temat chociażby z powodu tego, że na portalach aukcyjnych kwitnie od wieeeeeeeelu lat handel podróbkami. Od butów się zaczeło…

(redekk) #17

Osobiście też nie przepadam za stacjonarnymi. Czasami jednak się wybieram jak mam do kupienia jakieś pantofle ( bo takie buty trzeba jednak zmierzyć zanim się je kupi). Polecam Wojasa oraz Rylko bo mają buty dobrej jakości.

Jeśli natomiast chcecie sobie kupić jakieś wygodne męskie buty przez internet ( sportowe) to polecam ten sklep: dobiegania.pl/buty-do-biegania-meskie-c-115.html - jest tam sporo promocji.