Gdzie kupic kompa przez internet


(Core 2 Duo) #1

siemka. chciałbym kupic kompa przez neta. tzn samą jednostke ale zeby była juz złozona i zeby przywiezli mi do domu a przy odbiorze bym zapłacił. ile kosztuje taki dowóz ja mieszkam w woj. kujawsko pomorskim.bo na komputroniku sie chyba nie opłaca bo tam podobno drogo...


(fiesta) #2

Równie renomowany i o wiele tańszy sklep.


(Core 2 Duo) #3

nie chodzi mi o to zeby ktos mi podał strone do sklepów internetówych takich jak http://www.znak.pl czy http://www.komputronik.pl tylko chce znac konkretną odp gdzie najlepiej sie opłaca kupowac i ile sie płaci za przesyłke zeby jak najtaniej na tym wszystkim wyjsc...


(Kozza) #4

Kup Komputer Świata z przed miesiąca i tam zobaczysz że jest to najlepszy sklep internetowy :!: Jest tam bardzo tanio, a gdy masz zamówienie od 2000zł( np: twój komp) to nie płacisz za transport, do tego konfigurator komputera jest cudowny :mrgreen:

POLECAM :!: :!:


(Akira3179082) #5

wysyłka z ubezpieczeniem to około 30-50 zł. W proline kumpel kupił komputer i wszystko było w jak najlepszym porządku złożenie kosztuje od 30 zł (w 5 dni roboczych) do 100 zł (w 1 dzień roboczy)


(Core 2 Duo) #6

jaki mam kupic komputer??ja chce kompa za 4000zł


(fiesta) #7

podałem Ci adres jednego z tańszych i pewnych sklepów w necie, a co do reszty to Ty również masz internet i na cytowanej stronie możesz się wszystkiego dowiedzieć. Ja Cię w tym wyręczał nie będę.


(system) #8

Może http://www.apollo.pl - tanio mają.


(Igorenek) #9

komputer świat to czasopismo :hahaha:


(Core 2 Duo) #10

Igorek podaj mi dokładny numer tego czasopisma to dzisiaj kupie.