Gdzie kupić ładowarke do motoroli V3?

Poszukuje sklepu internetowego gdzie moge kupić oryginalną ładowarke sieciową do motoroli v3 razor. Musi to być sklep internetowy który przyjmuje platności karta kredytową (visa).

Jeżeli ma ktoś namiary na taki sklep to prosze o info. Szukam i szukam i nie moge znaleść ;). W ostatecznosci moze byc nie oryginalna :mrgreen:

Kiler_PL poszukaj na allegro, kartą kredytową zapłacisz jeśli będzie możliwość zapłaty poprzez Płatności Allegro. czy są oryginalne, to nie wiem, nie szukałem. Ładowarki do V3 są i u niektórych sprzedawców jest możliwość zapłaty kartą.

sprawdź ten link.

pojedź do najbliższego ci miasta znajdź komis komórkowy i już znalazłeś ładowarkę :wink:

Dzieki grzegorzch nie wiedzialem ze jest opcja zaplaty karta na alegro :wink:

Pytalem o sklep internetowy z możliwością zapłaty kartą ponieważ ja mieszkam w kanadzie a ta ładowarka jest dla kogoś w Polsce :wink:

rozumiem że dla kogoś koszt 7zl żeby kupic ładowarke to majątek

Kiler_PL , popatrz

ładowarka do Motoroli V3

ładowarka do Motoroli V3

są to oryginalna ładowarki sieciowe Motorola V3 model CH700. Czy można zapłacić VISA to nie wiem, najlepiej by było jak byś do nich napisał e-maila czy jest taka możliwość zapłacenia VISA.

Na koniec :smiley: zostawiłem dla Ciebie prawdziwy hit oryginalna ładowarka do Motoroli V3 w sklepie gdzie można zapłacić kartą VISA. :smiley: .

poszukaj w smietniku :smiley: tam nawet płacic nie bedziesz musiał :smiley:

Złączono Posta : 10.09.2007 (Pon) 14:06

a tak na serio to na http://www.allegro.pl szukaj :slight_smile:

Nie wiem do czego tą wypowiedź przytoczyłeś. Widzisz że szukam kolega ładowarki do Motoroli V3 - zamiast mu pomóż albo uszanować to co inni piszą to Ty kazujesz mu w śmietniku szukać. Nie wiem jak Ty byś się poczuł jak by ktoś na Twojego posta tak odpisał - napewno nie wesoło. Szanuj innych na Forum bo inni zaczną Ciebie tak samo szanować i odpisywać na Twoje posty jak Ty innym.

Dzięki wszystkim za info. Juz kupiłem ładowarke z allegro , fajnie że można płacić kartą :wink: , przynajmniej mozna cos rodzinie pomoc :mrgreen: .

grzesiek82 niestety ale prawda jest taka ze niektórzy w Polsce szczegolnie w bieszczadach wciaż pracują za 400 zł miesiecznie i taki wydatek na bilety aby dojechać z “nikąd” do miasta tylko po ładowarke to dużo, szczególnie jak sie ma małe dziecko i jedną osobe pracująca.

Nie bede sie wdawał w szczegóły ale wiecie jak jest ;).

Wracając do ładowarek to wolałem oryginalną ponieważ ona nawet jak jest wpięta do kontaktu cały czas to sie nie nagrzewa a z tymi podróbkami to rożnie bywa .

Sory za odświerzanie ale nie było mnie na forum przez chwile :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam