Gdzie kupić pełną wersję Glowball?

Witam,

Wczoraj w sklepie RTV EURO AGD kupiłem tablet ASUS Eee Pad Transformer Prime (teraz ten wątek na nim piszę więc przepraszam za ewentualne błędy choć będę starał się ich nie popełniać) tablet posiada wersję demo gry glowball. Szukałem w google ale nie znalazłem pełnej wersji, a bardzo zależy mi na tym żeby pograć na pełnej wersji bo demo mi się już znudziło. :roll: Proszę więc o link do np. Marketu Android do pełnej wersji (oczywiscie orginalnej (może być płatna)). ![-o<

tekst: Krzysztof “khalosh” Chomicki

Jeszcze niedawno donosiliśmy o oficjalnej prezentacji nadchodzącego układu Tegra 3 (czytaj więcej), a na Tegra Zone już figuruje pierwsza pozycja dedykowana chipsetowi. Mowa o Glowball Demo, produkcji, która stanowi bardziej pokazówkę technologiczną niż pełnoprawną grę, chociaż twórcy mają w planach to zmienić. Tytuł zadebiutuje już w grudniu, chociaż nie znamy dokładnej daty premiery.

Glowball na początku zawierać będzie tylko dwa etapy, które jednak wystarczą, by w pełni zaprezentować nowe dla urządzeń mobilnych technologie, możliwe tylko dzięki potężnym układom Nvidii. Pierwszy poziom skupia się na realistycznym symulowaniu zachowania tkanin oraz ukazaniu możliwości dawanych przez w pełni dynamiczne oświetlenie. Rozgrywka polega jedynie na wciśnięciu kulką odpowiedniej sekwencji przycisków, przy okazji jednak możemy też przetestować fizykę gry, korzystającą z dobrodziejstw oferowanych przez PhysX.

Drugi etap to tylko zbieranie kluczy pochowanych w skrzyniach porzuconych na dnie morza. Tutaj za to możemy zobaczyć sugestywną mgłę, połyskujące ławice ryb i falujące w wodzie rośliny. Co ciekawe, technologię naprawdę docenimy dopiero po przejściu w tryb podzielonego ekranu, w którym z jednej strony możemy wyłączyć wszelkie efekty, które czynią produkcję tak zjawiskową – ujrzymy wtedy raczej paskudny i mdły krajobraz złożony z prostych brył i tekstur.

Jako że Glowball Demo ma ukazać się jeszcze w grudniu, premiera nastąpi prawdopodobnie w okolicach 8 lub 9.12, kiedy to zadebiutować ma Asus Transformer Prime, pierwszy na świecie tablet wyposażony w układ Tegra 3.

W ZWIĄZKU Z TYM NIGDZIE NIE KUPISZ TEJ GRY :!: :!: :!:

Dzięki za mega szybką odpowiedź.

Temat do zamknięcia.

Dodane 31.12.2011 (So) 2:52

A tak ogólnie tablet polecam. Bardzo fajny. Działa szybko, niewiesza się.

Dzięki za mega szybką odpowiedź.

Temat do zamknięcia.