Gdzie kupić porządne męskie ciuchy

Właśnie, dlaczego w sklepach nie ma jasnego podziału na damskie i męskie ciuchy? Czasami wchodzę do sklepu i są dosłownie przemieszane po całym sklepie.
Co do pytania - nie zwracam większej uwagi na “markowość” ubrań (poza butami i kurtką), podkoszulki kupuje w sieciówkach na promocji a spodnie tylko w jednym miejscu - na bazarze, bo wszystkie kosztują równo 10zł niezależnie od marki xD

Ja ostatnio w Carrefourze wyrwałem kilka par portek po trzy dychy.
Markowych nie kupuję, wolę na coś innego kasę przeznaczyć a być modny nie muszę bo niewiast nie uwodzę, poza swoją własną oczywiście.

Gajrek mój najlepszy uszyłem na miarę u krawca, zapłaciłem niewiele drożej niz w niby super salonie 3 koła i mam naprawdę dobrze skrojony mundurek.

Osobiście jak szukam ubrania to pierwszym miejscem gdzie patrzę jest Tatuum. Bardzo dobra jakość i polska firma. Nie wiem tylko, czy wystarczająco dla ciebie młodzieżowa.

Z zakupami online nie ma problemu. Bez problemu wszystko się zwraca. Często tak kupujemy, przymierzamy i 2/3 rzeczy zwracamy.

Ja większość ubrań i butów mam właśnie ze znanych sklepów i nie narzekam, ale najlepsze jakościowo są na Starym Rynku w Łomży i przy targowisku obok dworca. Jest też trochę miejscowych sklepów, więc mam do wyboru do koloru. Ogólnie handel dobrze się rozwija

Wiele odpowiedzi jest nt fajnych ciuchów a pytającemu chodziło o jakość. Obawiam się, że początek lat 2000 był początkiem końca jakości. Mam ciuchy 2 letnie, które już są sprane i zmechacone i ciuchy z przed 2000r, na których materiał wygląda dobrze mimo wielu prań a szwy nie mają śladów zużycia.

Taka jakość była normą, to nie były żadne tam markowe drogie ciuchy. Wiele osób tego albo nie pamięta albo wtedy jeszcze się nie urodzili.

Więc na pytanie gdzie kupić odpowiadam - Może w przyszłości, kiedy w końcu będzie trzeba wrócić do jakości aby nie produkować tyle śmieci i nie zanieczyszczać tak procesami produkcyjnymi.

Nikt Ci tutaj nie napisze, jak się ubierać modnie. Akurat to kwestia gustu. A wiele osób tego gustu nie posiada. Jeśli go nie masz, to możesz wydać masę kasy na ubranie i nie wygladać za ciekawie, a jeśli potrafisz odpowiednio dopasować ubrania do siebie kolorystycznie i krojem to za niewielkie pieniadze mozesz wygladac bardzo dobrze.
Wsród sklepów polecam
ombre - szczególnie jeśli chodzi o bluzy i dresy https://ombre.pl/
vistula oraz wólczanka
niezłe koszulki ma też pan tu nie stał

Spodnie w Mango od lat, bardzo trwałe i wygodne a bluzy i koszulki czy dresy zamawiam w pracowniach krawieckich, mam kilka takich zaufanych. Pizamy polskiej firmy. Kurtki, płaszcze to na kilka lat. Staram się przestrzegać kilku zasad
dbam o ubrania jakie posiadam
staram się kupować ubrania mądrze, wybieram dla siebie jedynie to co jest dopasowane do mojego rozmiaru oraz garderoby
jak również szukam promocji w sklepach, lubię zerknąć sobie przed zakupem, czy w danym sklepie są jakies dobre kupony rabatowe. Zerknij sobie tutaj https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/cropp

Ale onuc już się nie używa. Kwestia dobrych skarpet. Te nowe obuwie wojskowe ma też specjalne wkładki utrzymujące wentylację.