Gdzie kupić program Microsoft Office?

Witam, mam pytanie czy mogę kupić gdzieś lub pobrać za darmo program microsoft office world w pełnej wersji, jestem skłonny kupić jeśli nie da się go pobrać ale nie ze strony microsoftu bo tam jest drogi.

Można kupić w każdym sklepie komputerowym. Dostępny jest w pakiecie MS Office.

Nie masz konta w Microsofcie? jak masz to masz worlda online za darmo
https://office.live.com

Hej,

Ewentualnie zostaje darmowa wersja MS Office na telefon bądź tablet z Androidem.

Co do kupna i dobrej ceny, warto skorzystać z porównywarek cenowych dostępnych w sieci.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jeśli nie potrzebujesz na stałe to polecam abonament - 30zł miesięcznie.

https://products.office.com/pl-pl/compare-all-microsoft-office-products?tab=1

Czy podana przez Ciebie opcja (abonament miesięczny) zawiera instalację oprogramowania na komputerze, czy jest to edycja “webowa”? Mówiąc prościej - działa to offline?

Oczywiście, że zawiera. W zasadzie na tym polega. Wersje webowe są przecież darmowa. W ramach tego abonamentu masz jeszcze 1TB miejsca na OneDrive.

Wszystko tam jest napisane:

  • Klasyczne wersje aplikacji pakietu Office 2016: Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook oraz Access i Publisher tylko na komputery PC Etykietka narzędzia z informacjami o bieżących wersjach pakietu Office
  • Jedna licencja obejmuje 1 komputer PC lub Mac Etykietka narzędzia z informacjami o wymaganiach systemu operacyjnego
  • Zoptymalizowane środowisko pakietu Office na 1 tablecie i 1 telefonie
  • Przechowywanie i udostępnianie plików dzięki 1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive dla 1 użytkownika
  • Aplikacje są zawsze aktualne
  • Pomoc techniczna firmy Microsoft za pośrednictwem czatu lub przez telefon bez dodatkowych kosztów
  • Możliwość nawiązywania połączeń za pomocą Skype’a z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi; 60 minut miesięcznie dla 1 użytkownika Etykietka narzędzia z informacjami o wymaganiach i wyjątkach dotyczących Skype’a
  • Usługa Outlook.com bez reklam, z zaawansowanymi zabezpieczeniami i skrzynką pocztową 50 GB dla 1 użytkownika
1 polubienie

Wciąż jadę na starym Office, można powiedzieć edycji pudełkowej, dlatego te głupie pytania.
Dzięki za info!