Gdzie kupić smartfon?

(xXSebastianXx) #1

Witam,

koledzy gdzie najlepiej kupić smartfon tzn. jaki sklep internetowy polecacie?

Pozdrawiam

(januszek) #2

Jakiś konkretny? „Najlepiej” co oznacza? Niską cenę?

(xXSebastianXx) #3

Chodzi mi o sklep godny zaufania z pewnym sprzętem, i żeby nie robili jakichś problemów w razie reklamacji.
Dawniej kupiłem na oleole.
Chce kupić motke g 6 plus ale teraz się wacham bo wychodzi motka p 30 ale nie wiadomo czy trafi na europe.

(zbigg47) #4

Teraz o każdym sprzedawcy można się w necie wszystkiego dowiedzieć…

ZACZNIJ od wyszukania upragnionego smartfona w:

Wybierz , zapoznaj się z opiniami o sprzedawcy, odbierz i tyle

(sekus91) #5

Ja polecam sklep sferis.pl. Mają najniższe ceny jeśli chodzi o markę xiaomi, która jest teraz bardzo popularna. Nie ma problemu z gwarancjami. Już kilka telefonów tam kupiłem :slight_smile:

(Nameziss) #6

Sferis nie ma oficjalnych dystrybucji

(xXSebastianXx) #7

Dzisiaj dostałem telefon z Saturna bo tam kupiłem akurat,zauważyłem że plomba była przecieta na opakowaniu i pudełko otwierane.
Czy to norma w takich sklepach?
Słyszałem też że Saturn sprzedaje towary powystawowe,sprawdziłem kiedy ostatnio była ładowana bateria i pisze w telefonie że 173 dni temu więc chyba wszystko ok i nie jest to towar powystawowy,co sądzicie?

(TomalloWK) #8

ja od jakiegoś czasu robię zakupy tylko w x-kom https://www.x-kom.pl/ mam przynajmniej pewność, że to oficjalna dystrybucja, a do tego nigdy nie miałem problemu ze zwrotem sprzętu, jak okazało się, że coś mi nie siadło

(Crusader87) #9

…która swoją drogą niewiele zmienia, poza tym że cena jest znacznie wyższa. Różnica taka, że towar zamiast to jednego punkty (serwisu Xiaomi) odsyłasz do sprzedawcy.

(echo.K) #10

Bez znaczenia skoro ten konkretny sklep jest godny zaufania. No chyba, że lubisz dopłacać.

(Nameziss) #11

nah

(Crusader87) #12

A co to ma do rzeczy? Smartfony sprzedawane przez sferis przewiezione są do Polski legalnie i dopuszczone do użycia w Europie. A że taki list wystosowali? Wiadomo, kasa nie spływa do Xiaomi Polska to robią co mogą żeby zniechęcić ludzi i zbierać kasę od tych co lubią przepłacać :wink:

A jak ktoś kupuje od januszy, bez gwarancji faktury to sam sobie szkodzi…

(Nameziss) #13

Ale dalej nie jest to oficjalna dystrybucja nie ma gwarancji w autoryzowanym serwisie :wink: