Gdzie kupić tanio Xiaomi 5A?

Witam! Planuję kupić Xiaomi 5A 16GB - tą najsłabszą wersję. Albo ewentualnie note 5A - bo chyba różnią się tylko troche większym ekranem.

Gdzie najlepiej kupić? Widziałem w morele czy x-kom to kosztują 450-490zł. Sporo jest na allegro czy jakis nieznanych mi sklepach z ceneo za 400zł.

Poradziłby może ktoś gdzie najlepiej kupic taki za 400zł? Allegro czy jakis nieznany sklep? Czy ma znaczenie jaka akukcja/dystrybucja? Gwarancja domyślam się jest dawana i tak przez sklep a nie przez serwis?

Najtaniej znalazłem tutaj:
https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-5a-lte-bluetooth-gps-wifi-dualsim-16gb-android-70-zloty-p526053

Warto dopłacać te 40 i brać ze sklepu który znam niż z allegro?
Wiem że bylo juz troche pytan o xiaomi ale dalej mam troche mętlik i chciałbym to rozjaśnić :slight_smile:

Ja kupiłem w/w aparat na jednej z najtańszych (oczywiście po wcześniejszej weryfikacji komentarzy) ofert na portalu Allegro i jestem zadowolony. Telefon oryginalnie zapakowany, realizacja szybka… krótko pisząc nie widzę potrzeby dopłacania tylko za to, że z RTV EURO AGD.

1 polubienie

A nie wiesz jak z reklamacjami? Łatwiej zajść do sklepu i oddać telefon na gwarancji niż wysyłać i czekać aż bedzie dostarczony itp, do tego płacic za wysyłkę. Bo rozumiem że na tych wszystkich aukcjach gwarancja jest od sklepu a nie producenta?

Jak chcesz tak oszczędzać to naszykuj się na późniejsze problemy z gwarancja lub innej natury.
Sam jakiś czas temu obserwowałem tanie aukcje z Mi Note 5A bo chciałem go dla córki.
Większość została pozamykana przez allegro.
Ostatecznie kupiliśmy w Media Expercie.

2 polubienia

OK. To zamówię chyba ten ze Sferisa. Warto?
Czy z gwarancją sklepu będzie ok?
Da się jakiś lepszy model albo za niższą cenę?

Note 5A mogę pochwalić, świetnie wykonany, nic się nie ugina ani nie trzeszczy, wszystko ładnie spasowane, śmiga szybko, płynnie, nie krzaczy, nie zawiesza się, nie przycina.

1 polubienie

Telefon kupiony, temat mozna zamknąć :slight_smile:

Daj znać co kupiłeś i jak wrażenia.

dobrze zrobiłeś, że zamówiłeś ze znanego sklepu

Kupiony Xiaomi note 5A. Wygląda bardzo spoko jak za takie pieniądze. Polecam

Różnica czy chcesz oficjalną dystrybucję pewną i gwarancję też
Czy nie oficjalną

Najtaniej to na allegro ale takiego zakupu to bym nie ryzykował :). Lepiej sprawdzić pewne źródła to znaczy sklepy które mają oficjalną dystrybucje Xiaomi np. proline czy sferis. Telefon są ze sprawdzonej dystrybucji, przeznaczone na ten rynek i co najważniejsze posiadają pełną gwarancję,

najtansze xiaomi sa w Proline maja tam polska dystrybucje polecam kupiłem mi a1 za 709 a w euro był po 899