Gdzie kupujecie tusze do druaktki? :)

Hey All,

Ma do was pytanie… Gdzie kupujecie najczęściej tusze do drukarki? Dzisiaj byłem na mieście i mnie babeczka z wyspy ( w tesco) skroiła na 50zł za 2 czarne tusze ActiveJet… I tak się zastanawiam gdzie by tu kupować tusze w normalnej cenie… Na allegro nie jest już tak atrakcyjnie… Mam canona ip4950… nowy model… dość drogie tusze., Gdzie kupujecie tusze do swoich plujek?

aletoner.pl

W sklepie. Bo mi tam 50 złotych w tą czy w tamtą lotto. Potrzebuję tuszu to kupuję, a nie kwitnę przed komputerem szukając ceny tańszej o kilka złociszy, po czym kilka dni czekając na kuriera, który mimo, że nie puka dwa razy, ale zawsze przekornie pojawia się w czasie, gdy mnie nie ma w domu.

A wystarczy korzystać z paczkomatów Inpostu i samemu sobie wybierać czas odbioru paczki :slight_smile:

Wyjedź czasem na prowincyję poszukaj paczkomatów. Weźmij jednak pod uwagę, że dojazd kosztuje.

Tusz bądź toner do “druaktki” można znaleźć w sklepie papierniczym, warto się pytać m.in. o zastępcze.

Jeśli komplet to z Allegro, jeśli pojedyńczo to w najbliższym dostępnym sklepie.

Oryginalne tusze do mojego Epsona kosztują jakieś 50 zł za sztukę (w witrynie producenta); a potrzebne są sztuki cztery (cztery różne kolory). Nowa taka drukarka, wraz z kompletem tuszy, kosztuje 150 zł… Zamienniki w pewnym znanym serwisie aukcyjnym kosztują (uwaga) 2 zł za sztukę. Korzystanie z zamienników jest więc zdecydowanie tańsze. Ale jakość kolorowego wydruku w moim przypadku niestety mocno kuleje.

www.agawa.pl

Jest to sprawdzony, prężnie działający sklep internetowy, sprzedający wyłącznie certyfikowane produkty. Dają gwarancję jakości. Tutaj dostaniesz wszystko co potrzebujesz do każdej drukarki, po umiarkowanej cenie. Oryginały, zamienniki, uzupełniacze, części zamienne itp. Zdecydowanie polecam. Przestrzegam wszystkich przed kupowaniem tuszy na allegro i temu podobnych (koszt głowicy drukującej to średnio połowa ceny drukarki).

Polecam także sklep internetowy 123 drukuj .pl , dobra jakość tuszy za dobrą cenę.

Pytam się bo chce się zorientować gdzie się najbardziej opłaca xD… Kiedyś jak miałem starszy model to kupowałem w E. Leclerku ActiveJet za… 5-7zł… Więc mogłem sobie zapas na rok zrobić. Mam teraz jeden z najnowszych modeli i w L.Lecletku nie ma do niej tuszy… Pojechałem sobie wczoraj do stoiska ActiveJet wszystko miło profesjonalnie ale jak mi się pokazała cena na kasie za komplet to(160zł…) jak na zmieniki bardzooo drogo… Na all… skurczybyki doliczają sobie za kolejną sztukę złotówkę do przesyłki… Nie dam się tak zdzierać, wiem,że przez zawyżanie przesyłki sklepy nieźle sobie dorabiają…

Ile ludzi, tyle opinii widzę. Sam szukam tuszu do Canona MP495 - jak najtaniej, jakość druku nie jest aż taka ważna, tylko że coś nie widzę tych zamienników za wiele :smiley:

Nie wiem jak innne drukarki ale moja czasami ma problemy z drukowaniem na zamiennikach(HP). Sam kupuje w małej hurtowni papierniczej, bo akurat mam blisko, na firmę znajomego więc mam 20-30% taniej niż w zwykłym sklepie :slight_smile:

Tusze kupowałem gdzie popadnie, bo z tym nie opłaca sie kombinować. Teraz jak wszystkie drukarki są laserówki to tonery się opłaca wyszukać tanie w necie i zamówić. nie mam stałego sklepu, zawsze biorę tam gdzie najtaniej mi akurat wychodzi, ale jest to kilka powtarzających się sklepów.

na allegro(do epsona rx425 kolor jest po 3zł - kupuje hurtowo) albo w papierniczym ale to do starszej kupowałem (canon ip1500 po 12-15zł) unikam sklepów bo człowiek się skusi na szybko a później żałuje - dojazd, strata czasu i kasy a cena zawsze wyższa.

biuromarket.istore.pl