Gdzie mogę nabyć takie buty

Witam

Szukałem na allegro i na google ale nie mogę ich znaleźć w Polsce. Moze z waz kto widział wie gdzie mogę nabyć Nowe Reebok NBA Enigma

110790.jpg

Proszę o odpowiedzi

Jak na razie nigdzie go nie dostaniesz, musisz zaczekać aż wyjdzie masowo na rynek. Bo jak na razie nigdzie ich nie ma…

http://cgi.ebay.pl/NIB-REEBOK-NBA-ENIGMA-Mens-White-Black-Silver-Sz-17-US_W0QQitemZ390053053981QQcmdZViewItemQQptZUS_Men_s_Shoes?hash=item390053053981&_trksid=p3286.m63.l1177

One już były w Polscie ale z 2 lata temu. A teraz chciałem kopic i nie ma

Zerknij na model, (tzw. odnajdź go gdzieś w necie) przejdź się do sklepu “reebok” w swoim mieście i zapytaj czy nie mogą sprowadzić od producenta albo, ewentualnie czy nie zostało gdzieś w innych sklepach w okolicznych miastach - jak mieszkasz w jakiejś małej miejscowości to pewnie sami zadzwonią do najbliższego większego sklepu w okolicznym mieście jeśli uznaja to za realne że mogą być w tym sklepie, w innym wypadku zawsze mogą dać CI numery i sam sobie podzwonisz.

Ewentualnie możesz też poszukać na jakichś aukcjach internetowych, tylko model musisz poznać…

to nawet śmieszne nie było - nie widzisz że on na powaznie szuka…?

a zastanawiałeś się czy możę oni nie zmienili nazwy modelu w zalęzności od danego kraju?

pewnie szukałeś po nawie spróbuj tak szukać na chybił trafił butów tej firmy po prostu…

Wpisz na allegro Reebok i znajdziesz :slight_smile: Ale najwyżej używane :smiley:

Właśnie na allegro żadnych nie ma takich

Sklep znalazł mi 1 parę tylko ze 44 a mi trzeba 45. i do tego jeszcze białe a ja chciałem czarne

popatrz na ebayu może w angli już są zanim do polski dojdą to polska się cofnie do czasów komuny

popatrz też w angielskich slepach

No tak jest ale mało i do tego jeszcze koszty przesyłki z zagranicy na pewno drogo.

Właśnie jak patrzyłem na stronach zagranicznych to tylko białe są, a ja szukam czarnych