Gdzie mogę ściągnąć najnowszą pełną wersję Pajączka za darmo


(Dzem2) #1

Witam wiecie gdzie mogę ściagnąć najnowszą pełną wersje pajączka za darmo?? Wszędzie gdzie próbowałem jest wersja testowa bardzo proszę o pomoc bardzo to dla mnie ważne dziękuję z góry i pozdrawiam:)


(GioWDS) #2

Pajączek jest płatny, możesz spróbować z gazetą.


(Zulowski) #3

najnowszą wersję masz na tym portalu : http://www.dobreprogramy.pl/Pajaczek-Nx … 12792.html

Kwestia taka, że ten program NIE JEST za darmo, dlatego jest właśnie wersja testowa, żeby mieć pełną wersję, trzeba ten program sobie kupić.

Ewentualnie (co nie jest zgodne z prawem) można sobie taki program zpiracić, w tedy masz pełną wersję, ale nie legalnie i jest to traktowane jak zwykła kradzież.


(Dzem2) #4

Kompletnie nie ma szans na znalezienie w necie tego programu za darmo?? hmmm a może polecisz mi jakieś fajne programy do tworzenia stron www takie dla początkujących:)


(Zulowski) #5

zobacz ten link, może ten program Ci będzie odpowiadać, pod spodem masz “inne programy z tej kategorii”

http://tnij.org/wysiwygbuilder


(Dzem2) #6

wiesz ja za bardzo póki co nie orjentuje się jaki program jest spoko chciałbym taki dla początkujących może powiedz który według ciebie jest najlepszy no i dobrze byłoby gdyby ten program był w wersji pełnej i w języku polskim:)


(Drobok) #7

Najlepszy dla początkujących jest tutek + notepad++. Musisz opanować składnie :slight_smile:


(Zulowski) #8

Kwestia jest taka, czy zamierzasz poznać to wszystko i robić fajne stronki, czy po prostu chcesz sobie myszką wyklikać i tyle (z tym że potem sobie z tym nie będziesz radził)

-Jeżeli to pierwsze, to tak jak @drobok proponuje, zainteresuj się kursem html’a i właśnie notepad++ (jeden z programów których zawsze mi brakowało pod linuksem, zawsze mam zainstalowany)

-Druga opcja, to poszukaj (chociażby google.pl) programów WYSIWYG http://pl.wikipedia.org/wiki/WYSIWYG niestety dokładniej Ci nie podam, gdyż nie zajmuje się tworzeniem stron, sam dawniej używałem chyba Aptana , czy jest po polsku, niestety nie wiem.