Gdzie mogę wrzucić piosenkę aby jej nikt nie ściągnął?

Nie wiedziałem gdzie to za bardzo napisać. w razie czego proszę przerzucić do innego tematu.

Otóż na jaki serwer (na jaką stronę) mogę wrzucić piosenkę alby nie można jej było ściągnąć? To bardzo ważne dla mnie.

Pozdrawiam

Paweł

Możesz przesłać na swoje drugie konto mailowe i tam ją trzymać.

Ale chcę ją udostępnić publicznie.

czyli chcesz, żeby wszyscy mogli słuchać, ale nikt nie nógł ściągnąć? mało możliwe, dzisiaj mozna z wszystkiego praktycznie sciagnac

25 GB bezpłatnego miejsca w usłudze Windows Live.

Są tam na starcie dwa foldery publiczne i dwa prywatne,dodatkowo można stworzyć nowe foldery (tak jak w kompie) i ustawić tak żeby dostęp miały tylko te osoby które się samemu wybierze i linka wysyła się do nich na e-maila.

http://www.joemonster.org/

A jak to jest z tą stroną?

Spakuj piosenkę w archiwum RAR - ustaw brak kompresji (strata czasu, a i tak przy MP3 nic nie spakuje) oraz wpisz hasło. Potem paczkę wrzuć na dowolny ogólnodostępny serwer i po sprawie - znajomym podasz hasło, a reszta nie skorzysta. Spróbuj też potestować odsiebie.com - jest tam do wyboru opcja, czy plik ma być publiczny, czy też nie.

A jeśli chcesz, by wszyscy mogli słuchać bez ściągnięcia - to niestety, nie dasz rady - wystarczy w Audacity (darmowy program) włączyć nagrywanie właśnie lecącego dźwięku i na nic twoje kombinowanie.

A może chomikuj.pl, tworzysz folder na hasło i wrzucasz pliki.

No właśnie te wszystkie sposoby znam. To, co chcę wrzucić to parodia piosenki rzadko puszczanej w radiu. Nici z tego:/

Dlaczego nici możesz stworzyć plik (.swf) włożyć na hosting flash i link podać innym

A plik da się tylko ściągnąć programem za 30 dolców bo to będzie flash jeślij czegoś nie rozumiesz napisz na mój nr gg 9698486

Przykładu nie mogę podać bo hosting flash którego używałem został usunięty a nie mam czasu wkładać muze i bannerów na inny

Pozdrawiam Tomek

Plik SWF będzie miał na dysku jak odtwarza przecież… a wydobyć muzę też nietrudno (wspomniane audacity naprzykład)

O CZYM TY MÓWISZ

Uważasz że takiego czegoś nie będzie się dało ‘zgrac’ do formatu mp3?

Myspace.com oferuje udostępnianie utworów muzycznych bez możliwości ich pobierania, oczywiście jeśli jesteś autorem tego utworu lub prawa autorskie należą do Ciebie.

Pozdrawiam!

A czy ktoś wie jak ściągać flash pliki (.swf) :?: :?: :?:

Jęślij znam link bespośredni

Oczywiście.

Wystarczy, ze podasz w przeglądarce jego bezpośrednią lokalizację i zapiszesz stronę.

jak coś się buforuje np jak słuchasz to ściąga się na twój dysk i wchodząc do temp i wiedząc który to plik (np jak wyczyścisz wcześniej) to możesz bez problemu go skopiować …

dot wszystkiego …

Wiem, że tego typu rzeczy oferują chyba jakieś wtyczki do Firefoksa.

Pozdrawiam!