Gdzie mój Photoshop?

Witam! :slight_smile: Dzisiaj instalowałam sobie Photoshop’a CS5 Trial. Pobrałam dwa pliki, tak jak potrzeba. Instalowało się dobrze, bez żadnych problemów. Lecz nigdzie go nie mogę znaleźć! Szukałam na pulpicie, w folderze “Adobe CS5” i we wszystkich programach. Obleciałam również wszystkie foldery takie jak “Dokumenty”, “Obrazy” itp. Sprawdzałam nawet, czy nie ma go na drugiej partycji. Ale nigdzie go nie ma! Oto mój “komp” :roll: :

Windows Vista Home Premium z antyvirusem Norton Internet Security… :roll:

Proszę o jak najszybszą pomoc…

~Ann

Program Files?

hmm jest taka fajna funkcja, która nazywa sie “Wyszukaj”

Użyj “Windows” + F

wejdź sobie na systemową partycję, w prawym górnym rogu wpisz w wyszukiwarce ‘photoshop’ i daj enter.

Czy to aby na pewno jedynie trial?

Może jednak coś jeszcze?

Nie pobierałaś czasem zmodyfikowanego pliku hosts? :wink:

Problem w tym że go nie zainstalowałeś! Po pobraniu tych 2 plikow i uruchomieniu została tylko “rozpakowana instalka” do katalogu który podałeś - trwa to dość długo, dłużej niż właściwa instalacja. Poszukaj jej na dysku - prawdopodobnie będzie to “C:\Documents and Settings\Nazwa twojego profilu*****\Pulpit\Adobe CS5\Photoshop” bo tak domyślnie było u mnie (jeśli go nie ma najlepiej poszukaj folderu Adobe CS5).

W tym folderze Adobe CS5 znajduje się folder Photoshop a w nim folder Adobe CS5 (znowu). Tam znajduje się plik set-up.exe który odpala instalatora. Powodzenia!

Ludzie, wy myślicie, że ja tego nie robiłam? :roll:

Uruchom instalacje w trybie zgodności w dodatku jako administrator. :wink:

Robiłam tak i nic. :frowning:

Dodane 16.04.2011 (So) 10:55

Właśnie tutaj zaczęłam szukanie. #-o