Gdzie mój Windows Media Player!

Przez długi czas używałem Winampa, lecz zdecydowałem, że zacznę używać teraz WMP. Gdy odinstalowałem Winampa, nigdzie nie moge znaleść “Jedenastki”, jest tylko WMP Classic. Czy mogę zainstalować ponownie odtwarzacz z płyty? Co mogło się stać?

Zobacz tam:

Zobacz może jest w folderze C:\Program Files\Windows Media Player

no jes :wink:

to dlaczego nie mam tego w menu start… ;/?

a da sie zrestartować wszystkie opcje w WMP? tak, ze by włączył sie początkowy instalator?

To utwórz nowy :stuck_out_tongue:

no własnie moge znaleśc gdzie, moge ustawić, że by wszystie pliki były odtwarzane przez WMP, a niechce mi sie każdego pojedyńczo ustawiać…

zajrzyj do programy domyślne i tam poustawiaj rozszerzenia plików multimedialnych z WMP…

no właśnie problem w tym, że tam nie ma opcji WMP, dlatego chciałem zresetować wszystko…

w opcji Ustaw swoje programy domyślne programy (1opcja) jest na liście WMP

jeśli jednak nie ma to wybierz opcje 2 i każdy typ pliku multimedialnego skojarz z WMP…

możesz jeszcze zrobić taki manewr:

kliknij na jakąkolwiek mp3, film itp i wybierz otwórz za pomocą, w oknie wybierania programu z najdż WMP i zaznacz\ na dole zawsze używaj tego programu…

no własnie próbowałem i gdy klikam na ikone wmp nic się nie dzieje…

proponuje więc naprawić system z płyty instalacyjnej albo użyć przywracania systemu…

ale format czy wystarczy przeinstalowanie?

ani to ani to:

włąz płyte do napędu, zxrestartuj pc, jak będzie pisał naciśnij dowolny klawisz to nacxiśnij, płyta się załaduje , wybierasz napraw komputer.

ok ;] spróbuję, nie stracę danych?

nie:)