Gdzie można kupić stolik do OC?

Witam,

Gdzie można kupić takie stoliki do OC - można tam przykręcić płytę główną, dyski, zasilacz itd…

a wszystko jest na wierzchu… wiecie o co mi chodzi?

Szukałem w sklepach: proline, arest, komputronik i na allego… nie mają takiego towaru.

http://www.skapiec.pl/site/cat/11/comp/1678202

Wolę coś co nie ma obudowanego dolnego piętra :smiley: Szukam dalej.

Najtaniej to będzie sobie zrobić, można pokombinować ze starą budą ATX, nie powiedziałeś jaki masz budżet :slight_smile:

Tu kolejna opcja Lian li pit stop T60 tylko to raczej będzie drogie i nie widzę na szybko ofert.

Szybciej dostaniesz coś na zamówienie :slight_smile:

Hehe… wolę sam poskładać… więc preferuję bardziej te ze sklepu ikea :smiley:

Dodane 23.04.2012 (Pn) 21:43

Na tym filmiku jest idealny dla mnie :smiley: Widzieliście gdzieś taki?

Dodane 23.04.2012 (Pn) 21:43

Na tym lepiej go widać…

http://www.highspeedpc.com/Merchant2/me … TopTechSTD 80$ …

Wygląda całkiem przyzwoicie :smiley: dzięki @semtex

Lian-Li PC-T60? DimasTech Easy v2.5? Dosyć często polecane te wynalazki :wink:

Lian-Li PC-T60 - fajny ale ma niepotrzebne ramię na górze… właściwie to jest tylko po to aby widać było logo firmy :stuck_out_tongue:

DimasTech Easy v2.5 - zbyt zabudowana :confused:

Ale dzięki za wszelkie propozycję :smiley:

Nie wiem jak z DimasTechem, ale z Lian-Li można wiele ciekawych rzeczy zrobić - wystarczy worklogi poprzeglądać :stuck_out_tongue:

Cooling… rzygać już mi się chce tą reklamą tego sklepu. Dlaczego nie yooki, dlaczego nie angela, dlaczego nie ktoś inny ;)?

Ja nie wiem (hehe).

Stolik do OC? A na co to komu? :slight_smile: Najlepiej sprawdza się karton od płyty głównej i do tego ten cudowny bałagan w kabelkach :slight_smile:

To sprawa gustu…

Nie wykryłeś ironii? :stuck_out_tongue:

Swoją drogą - jak często zmieniasz mobo to niezbyt to wygodne rozwiązanie. A poza tym - przejrzałem kilka polskich dystrybucji i nie znalazłem niczego interesującego :frowning:

Bo to często towary na zamówienie :wink: Jakby co to napisz do Cooling.pl w tej sprawie :slight_smile:

Proszę cooling.pl o trochę spokoju. Jak znajdę pasujący mi model to napiszę tam czy mają.

Dodane 29.04.2012 (N) 22:08

XD …

pooglądaj :)

Fajne ale po co takie ścianki z boku… rurki by wystarczyły :confused:

Żeby np. śledź od karty graficznej przykręcić, żeby nie miotało nią na wszystkie strony ;)? Po zatem pewnie jest to nitowane - więc wiertarka w dłoń i kilka drobnych nawierceń, by nit puścił :wink: