Gdzie można ściągnąć oryginalną vistę?

Mam klucz lecz nie mam płytki. Gdzie mogę ściągnąć system oryginalny i użyć własnego klucza ? Czy jest to w ogóle możliwe ?

Licencja, EULA i te inne bzdurki nie przewidują takiej sytuacji ale jeśli ściągniesz iso ze stron warezowych, wypalisz, i przy instalacji podasz oryginalny key, to przejdzie ci aktywacja bez problemu.

Ale czy to legalne ? W szczególności jeśli ściągnę system wersję polską.

Licencja przewiduje zrobienie jednej kopii. Twoją kopią może być obraz ISO ściągnięty z torrentów.

To jest logiczne że można mieć kopię zapasową czy to Windowsa czy to filmu. Oczywiście jak masz oryginał na własność… a skąd ją weźmiesz, lub sobie sam zrobisz to już Twoja sprawa

Myślę, że na wszystkie swoje pytania znajdziesz odpowiedź w mojej wiadomości w tym temacie: uszkodzone-recovery-disk-jak-odzyskac-system-t497952.html#p3132861

Pozdrawiam.

http://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/downloads/#searchTerm=windows&ProductFamilyId=0&Languages=pl&ProductFamilyIds=146&FileExtensions=.iso&PageSize=10&PageIndex=0&FileId=0

Windows Vista with Service Pack 2 (x64) - DVD (Polish): pl_windows_vista_with_sp2_x64_dvd_x15-36359.iso

Windows Vista with Service Pack 2 (x86) - DVD (Polish): pl_windows_vista_with_sp2_x86_dvd_x15-36306.iso

@michalek6000

Jeśli nie masz wykupionej subskrypcji MSDN to i tak z podanego linku nic nie ściągniesz.

Dobrze o tym wiem. Podałem tylko oryginalne źródło od MS, ale można samą nazwę obrazu ISO wklepać w Google i znaleźć obraz systemu, a po pobraniu sprawdzić sumy kontrolne z sumami na stronie MSDN.