Gdzie na rower?

Jakie są Wasze ulubione miejsca na rower ? Gdzie jeździcie najczęściej ?

Być może jest ktoś z mojej okolicy. Jest tu ponad 500 km tras rowerowych w moim regionie, wszystkie są na tej stronie http://www.rowery.subregion.pl Można je wszystkie podejrzeć na zdjęciach 8) Sprawdź czy warto przyjechać na Śląsk.

***

Pozdrawiam rowerowo!

Jestem zapalonym rowerzystą i najczęściej szalałem po lesie,ale już nie mogę bo w lesie jest nadmiar wygłodniałych dzików które są groźne i atakują ludzi. ;/

Teraz gdy chcę się wyszaleć jadę do starej kopalni dolomitów :slight_smile: gdzie są fajne trasy rowerowe,

szaw - ok, ale reklamy na Forum nie praktykujemy.

Linka zakrywam.

Moją ulubioną trasą rowerową jest ulica z domu do pracy i tam jeżdżę najczęściej :mrgreen:

na rower to ja porponuje na dwór :stuck_out_tongue: , ja najczęsciej pomykam po lesie… :d

na rower? hmm ja jeżdżę w lato do sklepu po lody :stuck_out_tongue: czasem do szkoły :wink:

odważny jesteś,do mojej szkoły to ja bałbym się na hulajnodze przyjechać bo wszystko kradną. :smiley:

u mnie jest spokojnie :slight_smile: oczywiście było kilka tajemniczych zniknięc telefonów komórkowych ale koledzy gonią do szkoły na skuterach i stoją :slight_smile: czasem jeszcze jadę rowerem do kolegi jak nie chce mi się iśc na piechotę (około 1 km) :smiley:

Ja kiedyś zajechałem rowerem do szkoły, zostawiłem na prywatnej posiadłości, jakiejś starszej pani (pozwoliła wszyscy tam zostawiali) wychodze ze szkoły a ty niespodzianka roweru niema :frowning:

musiałem 2 kupić a itak jerzdże na nim do szkoły, ale się przeprowadziłem to gdzie indziej mam szkołe, może mi nie ukradną.

Wracając do tematu, ja najczęściej jade do jakiegoś lasku, lub tam gdzie bardzo mało aut jeździ.

ja mam tego farta że w moim mieście są jedne z lepszych okolic w polsce do jazdy na biku ;]

może znacie okolice książa walimia ;]

jeden z lepszych toróm do 4x i dualu na słonecznej polanie w szczawnie :stuck_out_tongue:

świetne miejsca na jazde rowerkiem :slight_smile:

jeżeli chodzi o rower to warto - a przez Twoją okolicę to mam ulubioną tresę od Katowic do Chałupek przez przedmieścia Rybnika i Wodzisław :mrgreen:

Polecam również kilka tras w okolicach Katowic, Tychów, Pszczyny, Mysłowic - nie koniecznie tych oznakowanych (mapa pomoże) no i Jurę Krakowsko-Częstochowską.

A kolejna z tras obok ciebie to przejaz przez góry Orle i Sowie czeską stoną (Chałupki - Kotlina Kłodzka) miodzio (trzeba się tyko przyzwyczaić do “ichniejszego” oznakowania tras).

Pozdrawiam wszystkich bikerów !!