Gdzie najlepiej sprawdzić loga?

Gdzie moge najlepiej sprawdzić loga z hijackthis??

Najlepiej tutaj na forum :slight_smile: Wrzuć loga, a ktoś się nim zajmie :slight_smile: Czy jest jakiś problem?

to mój log czy mógłby ktos go sprawdzić z góry dzieki.

Złączono Posta : 21.09.2006 (Czw) 23:40

NIe mam powaznego problemu(tylko mi muli troche kompa), chciałem sprawdzić dla pewności. Dzienki za podpowiedź :slight_smile:

Ściągnij i odpal LSP-Fix zaznacz " I know what I’m doing" następnie w okienku Keep zaznacz plik newdotnet*_** i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish i restart kompa :slight_smile:

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

mam usunąć wpisy hijackiem. Co to są za wpisy??

W Hijacku usuwasz ten wpis

Nastepnie przechodzisz do folderu C:\Program Files i usuwasz ręcznie katalog NewDotNet

Sprawdz w Dodaj/Usun czy nie masz NewDotNet lub o podobnej nazwie. Jak tak, to odinstaluj.

Po tych zabiegach ściągnij jeszcze program CCleaner i przeczyśc komputer klikając na Cleaner => Uruchom Cleaner

Na koniec wklejasz logi z Hijacka i Silent Runners

dzienki wielkie :slight_smile:

Złączono Posta : 22.09.2006 (Pią) 23:43

dlaczego to treba zrobić w trybie awaryjnym??

Zawsze bezpieczniej :slight_smile:

Wklej nowy log z Hijacka + log z Silent Runners --> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

niemogę usunać katalogu NewDotNet . pisze, że odmowa dostępu

1. Pobieramy narzędzie Gmer

2. Wchodzimy w zakładkę CMD --> CMD wklejamy:

RD /S /Q „C:\Program Files\NewDotNet”

3. W zakładce Procesy wybieramy opcję Zabij wszystko. Następnie wracamy do zakładki CMD i klikamy na Uruchom.

UWAGA : Wcześniej zastosuj poradę z LSP-Fix (opisałem w pierwszym poście) :slight_smile:

Verheijen proszę zmienić tytuł na konkretny