Gdzie najlepiej zamówić złożenie kompa?

Muszę zmienić sprzęcik pod nowego wiedźmina- wielka fanka! !!

I gitara - gratuluję podejścia :slight_smile:

Wszystko zależy od kwoty - jak cena nie gra roli to zawsze możesz poprosić o złożenie w sklepie gdzie zamówisz komponenty. Jeśli jednak każdy grosz się liczy a masz np. sąsiada dobrze zaznajomionego w składaniu blaszaków, to możesz jego poprosić o złożenie.

Zamówić złożenie kompa? Rozwiń tę myśl. Jeśli chodzi o samo składanie z kupionych już części, lepiej zainteresować się jakimś serwisem, bo wtedy ma się gwarancję, że zrobią to dobrze. Jeśli chodzi o dobór elementów, warto spytać tutaj, na forum. Jeśli chodzi o wybór sklepu, ich jest mrowie, sam celowałbym w Agito.

Ja zawsze zamawiam na morele.net. Dobry kontakt z obsługą, przystępne ceny, szybka dobrze zabezpieczona przesyłka, a przy zamówieniu powyżej 1500zł możesz wpisać kod rabatowy VXW8NJNXKE i dostaniesz darmowy montaż i przesyłkę

@pocolog, weź potem wykłócaj się o reklamcję, gdyby coś poszło źle. Jeśli chodzi o te sprawy, to morele jest jednym z najgorszych sklepów.

Osobiście nie miałem z nimi nigdy problemów, nie znam też nikogo kto by miał podobną opinię do twojej :wink: Więc polecam z pełnym przekonaniem z własnego doświadczenia.

To widać zbyt krótko siedzisz w temacie. Sam miałem z nimi przeboje, w Internecie skargi odnośnie reklamacji są głównie na ich temat. Nie polecam, tym bardziej że ich ceny są z reguły wyższe niż w pozostałych sklepach. Jedyne co za nimi przemawia, to szeroki asortyment.

dodatkowo agito też składa :slight_smile:

http://www.agito.pl/usluga-montazu-komputera-wersja-podstawowa-66-990782.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=Wall_Agito&utm_campaign=montazPC_Q4_2014&utm_content=990782

 

i nie płacisz za dodatkowe usługi testowania komputera ,jak w przypadku moreli