Gdzie najlepsze e-maile

Witam.

Jaki serwis jest najlepszy, bezpieczny na maila ?

Zastanawiam się na Gmail. Co w o tym sądzicie.

Polecam Gmail.

Sam używam i jestem zadowolony :lol:

Gmail? Nie

Polecam HotMaila, używam go od dawna i nie narzekam jak na razie tylko na jedną rzecz - wysyłanie plików w załącznikach.

Ja również polecam Gmaila :slight_smile:

Jedyne do czego się nie nadaje to do wysyłania dużych załączników (+30MB)

Ja polecam Outlooka przyjazny interfejs załączniki do 300 mb chodź z tym są pewne problemy,od razu otrzymujesz skydrive 7GB w chmurze,poczta bardzo dobra, przeżuciem się na nią z gmaila.

Polecam : Gmail lub Hotmail

Gmail, zero spamu

OutLook ma metodę na niechciane wiadomości.

Wszystko wali do Spamu, a jak klikniesz, że wiadomość jest bezpieczna, to wali Ci do głównego folderu poczty.

P.s

Ty sam decydujesz czy dostaniesz SPAM czy nie, robiąc sobie konta na róznych stronach

Pozdrawiam,

GuiiHz

gmail :slight_smile:

A Gmail u mnie automatycznie sortuje spam do spamu i ani razu jeszcze się nie pomylił :lol:

W dodatku świetnie współpracuje z pocztą systemu Windows i innymi

hotmail aka outlook też tak robi, więc go polecę :slight_smile:

Od razu masz skydrive 7giga miejsca z możliwością częściowej edycji, oraz wyświetlania plików office’a :slight_smile:

SkyDrive 7 GB - prędkość ściągania 100kb/s :lol: :o :oops: po co te 7 GB wolnego miejsca jak dają taką śmieszną prędkość

bez komentarza

Mnie via strona ściąga po 450 (nie mam przetestować na pliku większym niż 20mega, bowiem takiego nie posiadam na tym dysku :slight_smile: )

Zrób ankietę a nie tak, bo 50tys. wiadomości to będzie gmail a pomiędzy nimi 25tys. wiadomości z innymi skrzynkami.

Nie, bo liczą się tylko skrzynki google’a i ms’a :stuck_out_tongue:

Imo będzie 1:1 :slight_smile: