Gdzie obecnie najtaniej odnowić domenę?

Hej
Gdzie można teraz najtaniej odnowić domenę? Wiem, że całkiem niedawno gdzieś były poniżej 40 zł netto za pl

Czy takie ceny są jeszcze realne?

Obawiam się, że nie bo były podwyżki. Do 60zł za pl to dobra cena według mnie.Dla przykładu w OVH masz za 54zł

W tym rankingu są tańsi niż ovh

https://dimaks.pl/info/ranking-cen-domen-pl-2022-gdzie-najtaniej-przedluzyc-domene.html

Owszem, jest 1 firma tańsza od ovh. Tylko ta firma to dla mnie jakaś firma krzak w porównaniu do ovh, a ceny mogą mieć tańsze teraz żeby nałapać klientów. Ceny w ovh są stabilne i przewidywalne, jeśli rosną to rosną ponieważ główni rejestratorzy je podnoszą, a tym samym drożeją domeny wszędzie.

Dla jasności OVH to nie jest najlepsza firma, ma wady dla niektórych istotne i ich usługi nie nadają się dla każdego. Ale jeśli ktoś wierzy że niska cena = support z pierdołami typu nie działa wtyczka w WP to trochę sam sobie jest winny późniejszych kłopotów.
Ja też się swojego czasu naciąłem na jedną rzecz w OVH, ale tak naprawdę tylko z mojej winy i nadal korzystam z ich usług. Dla ciekawskich byłem dotknięty głośnym incydentem/pożarem sprzed 2 lat i nie miałem backupu bo przecież serwerownia musi mieć kopię VPSów …