Gdzie ogladac premiery kinowe 2017 i 2018

witam szukam strony do ogladania filmów kinowych z 2017 i 2018 roku co polecacie mogą być płatne

To nie lepiej wybrać się do kina? Zdecydowanie lepszy odbiór i doznania :wink:

2 polubienia

mieszkam za granicą znam polski język nie inny

wznawiam pytanie co polecacie jaką strone do ogladania filmów premier kinowych 2017 i 2018

Premiery kinowe ogląda się w kinie. Jak nie masz możliwości, to czekasz aż film pojawi się na DVD/blu-ray. Innej legalnej opcji nie ma.

A ipla, Player, vod onet’u, vod tvp, hbo go, Netflix i Showmax. W niektórych przypadkach to jedyne źródło. Nawet CDA jakiś czas temu weszło w bardziej legalne vod.
Jedyny minus to, że ciężko o naprawdę świeże filmy i trzeba pewnie trochę na nie poczekać.

@przemekwojciech - na Twoje pytanie nie uzyskasz odpowiedzi bo serwisy o jakie pytasz są na granicy legalności i zależnie jak zawieje mogą być po jednej lub drugiej stronie. Druga sprawa to, że google nie gryzie.

Ale pytanie było o nowości kinowe. Nowości.

Kupić sobie legalny dostęp do usług typu Sky i tyle.

moze zadam inne pytanie gdzie kupie konto vip chodzi o strone z vip z filmami ogolnie chodzi o vip z filmami ostatnio kupilem na jednej stronie konto vip 10 dni za 10zl potem filmy przerywaly i bylo na tej stronie co raz gorzej zadnego filmu nie moglem obejrzec zglosilem to do admina strony stwierdzil ze muszą usuwac filmy online z konta vip za te utrudnienia dolozyli mi 3 miesiące vip konta a ja mowie tak po co mi skoro i tak nie moge ogladac za kazdym razem tak jest i zglaszam problem na stronie z filmami vip ogolnie nie polecam wam tej strony duzo tam uzytkownikow sie skarzy tak jak ja na lato nie bylo problemu ale jesienią pojawily sie problemy z vip dlatego sie was pytam jaką strone polecacie z vip kontem oprucz strony kinoman .co bo tej strony nie polecam admin strony kinoman.co ma wymuwki typu takie jest zycie

Za takie posty to już powinny być jakieś ostrzeżenia… Przecież tego się nie da czytać.

1 polubienie

ja tylko zadalem pytanie

To zadaj je jeszcze raz, ale tym razem napisz je po polsku.

ja nic nie żądam tylko napisałem pytanie

skąd takie negatywne nastawienie

w takim razie nie mam pytań więcej zamykam temat

Naprodukowałeś się w stylu niedouczonego mistrza ortografii.
Świat nie może być tak zacofany!
Człowiek nie może być tak zacofany.

Zacofany user nie może zamknąć tematu. Ma skończyć z parodią pisma.

1 polubienie

Nieprawda. W tym jest całe piękno Internetu.

Raczy Pani wyjaśnić? Myślałem, do tej pory, że do oglądania premier jest kino albo nic, z uwagi na to, że pobranie albo streamowanie czegoś co ma akurat premiery kinowe naraża producenta na to, że bardzo szybko ktoś obejdzie zabezpieczenia i w momencie pojawi się rip dobrej jakości do pobrania na torrentach.

Czy za tą granicą też mówią w języku polskim?

A co tu jest do wyjaśniania? Sky ma czasami również i premiery w swojej ofercie. Ba! Nawet i przed premierowe pokazy także bywają. Wystarczy sobie taki wykupić i już.