Gdzie ogladac premiery kinowe 2017 i 2018

(przemekwojciech) #1

witam szukam strony do ogladania filmów kinowych z 2017 i 2018 roku co polecacie mogą być płatne

(pocolog) #2

To nie lepiej wybrać się do kina? Zdecydowanie lepszy odbiór i doznania :wink:

(przemekwojciech) #3

mieszkam za granicą znam polski język nie inny

(przemekwojciech) #4

wznawiam pytanie co polecacie jaką strone do ogladania filmów premier kinowych 2017 i 2018

(freshmeat) #5

Premiery kinowe ogląda się w kinie. Jak nie masz możliwości, to czekasz aż film pojawi się na DVD/blu-ray. Innej legalnej opcji nie ma.

(Fizyda) #6

A ipla, Player, vod onet’u, vod tvp, hbo go, Netflix i Showmax. W niektórych przypadkach to jedyne źródło. Nawet CDA jakiś czas temu weszło w bardziej legalne vod.
Jedyny minus to, że ciężko o naprawdę świeże filmy i trzeba pewnie trochę na nie poczekać.

@przemekwojciech - na Twoje pytanie nie uzyskasz odpowiedzi bo serwisy o jakie pytasz są na granicy legalności i zależnie jak zawieje mogą być po jednej lub drugiej stronie. Druga sprawa to, że google nie gryzie.

(freshmeat) #7

Ale pytanie było o nowości kinowe. Nowości.

Kupić sobie legalny dostęp do usług typu Sky i tyle.

(przemekwojciech) #9

moze zadam inne pytanie gdzie kupie konto vip chodzi o strone z vip z filmami ogolnie chodzi o vip z filmami ostatnio kupilem na jednej stronie konto vip 10 dni za 10zl potem filmy przerywaly i bylo na tej stronie co raz gorzej zadnego filmu nie moglem obejrzec zglosilem to do admina strony stwierdzil ze muszą usuwac filmy online z konta vip za te utrudnienia dolozyli mi 3 miesiące vip konta a ja mowie tak po co mi skoro i tak nie moge ogladac za kazdym razem tak jest i zglaszam problem na stronie z filmami vip ogolnie nie polecam wam tej strony duzo tam uzytkownikow sie skarzy tak jak ja na lato nie bylo problemu ale jesienią pojawily sie problemy z vip dlatego sie was pytam jaką strone polecacie z vip kontem oprucz strony kinoman .co bo tej strony nie polecam admin strony kinoman.co ma wymuwki typu takie jest zycie

Społeczność
(pocolog) #10

Za takie posty to już powinny być jakieś ostrzeżenia… Przecież tego się nie da czytać.

(przemekwojciech) #11

ja tylko zadalem pytanie

(freshmeat) #12

To zadaj je jeszcze raz, ale tym razem napisz je po polsku.

(przemekwojciech) #13

ja nic nie żądam tylko napisałem pytanie

(przemekwojciech) #14

skąd takie negatywne nastawienie

(przemekwojciech) #15

w takim razie nie mam pytań więcej zamykam temat

(Bogdan_G) #16

Naprodukowałeś się w stylu niedouczonego mistrza ortografii.
Świat nie może być tak zacofany!
Człowiek nie może być tak zacofany.

Zacofany user nie może zamknąć tematu. Ma skończyć z parodią pisma.

(paranoise) #17

Nieprawda. W tym jest całe piękno Internetu.

(paranoise) #18

Raczy Pani wyjaśnić? Myślałem, do tej pory, że do oglądania premier jest kino albo nic, z uwagi na to, że pobranie albo streamowanie czegoś co ma akurat premiery kinowe naraża producenta na to, że bardzo szybko ktoś obejdzie zabezpieczenia i w momencie pojawi się rip dobrej jakości do pobrania na torrentach.

(Odyniec_Stary) #19

Czy za tą granicą też mówią w języku polskim?

A co tu jest do wyjaśniania? Sky ma czasami również i premiery w swojej ofercie. Ba! Nawet i przed premierowe pokazy także bywają. Wystarczy sobie taki wykupić i już.