Gdzie opublikować swoją grę?

Zrobiłem grę w Blenderze i chciałbym ją gdzieś teraz opublikować tylko nie wiem gdzie. Macie jakieś pomysły? Są jakieś miejsca w internecie gdzie można dzielić się z innymi ludźmi grami, które się stworzyło? Oczywiście nie chodzi mi o takie platformy jak Steam.

Dlaczego nie Steam? Jeśli jest to coś ciekawego, to Steam Direct kosztuje $100. Jeśli zakładasz, że twoja gra się sprzeda w więcej niż 3 kopiach, to jest to dobra opcja. Jeśli nie, pozostaje ci rozrzucić to po forach.

Na swojej stronie?
Wysłać do kilku agencji PR.

Chciałbym tą grę opublikować za darmo. Jest to pierwsza gra jaką zrobiłem i chciałbym usłyszeć jakieś komentarze zwrotne zanim zabiorę się za drugą wersję. Dopiero gdy zrobię odpowiednio dobry produkt mogę myśleć o zarabianiu.

To może inaczej - podeślij ją kilku osobom / wrzuć na serwer - by te osoby skomentowały, zrobiły Ci recenzję, napisały wnioski.

PS: Jaki gatunek ?

A może tu opublikować? :wink: https://forum.dobreprogramy.pl/c/rozrywka/gry-pc
Grę uprzednio wrzucić na jakiś serwer albo choćby Google Drive na początku.

Gra zręcznościowa, platformowa, multiplayer.

Tak z ciekawości - dasz jakieś zrzuty chociaż?

Zrzutów tej gry nie mogę wykonać (podobno wina komputera według wsparcia Blendera). Ale zdjęcie mam.

Dzieciakom, którym pokazałem tą grę się podobało, bo to taka właśnie gierka bardziej dla dzieci jest. Lubię w wolnym czasie sobie coś kreatywnego porobić. I jak coś wyszło to bym się chciał podzielić. No to ‘porozrzucam’ po forach.