Gdzie pobrać Nero 7 trial?

Mam problem pobrałem z różnych stron wersję Nero 7 ale za każdym razem ukazywało się że jakiś plik".CAB" jest uszkodzony i jest niemożność kontynuowania instalacji. Próbowałem tak za każdym razem i nie wiem co ejst grane. Kto poleci mi jakąś pewną stronkę z tym programem.

http://www.dobrepliki.pl/Download-Plik- … _0_PL.html

musi być akurat 7 można już pobrać wersje 9

Dla mnie z pewnośćią wystarczy Nero 7 nie chodzi tu o nagrywanie w szczególności tylko o inne programy w nim zawarte. Pobierałem z tamtej strony. Ale instalator jest uszkodzony. Chociaż pobieranie pliku poszło pomyślnie. To troche dziwne że plik zajmuje np.175 MB a kiedyś miałem 7 co zaimowało ponad 300 MB i wtedy instalacja przeszła pomyślnie a teraz nie mogę znależć strony gdzie można pobrać taką wersje Nero 7 Premium lub Ultra Edition.

Dodane 24.03.2009 (Wt) 19:45

Mam problem z zainstalowaniem Nero 7 Premium TRIAL . Ściągałem już dziesiątki z różnych stron i za każdym razem występuje ten sam komunikat ! "Plik cabinet 3a144a73.cab wymagany do tej instalacji jest uszkodzony i nie można go użyć. O co tu chodzi przecież pobierałem już kilka razy i problem jest nadal z tym plikiem. Proszę o pomoc bo już nie mam do tego sił.djzon

Posty: 111

Dołączył(a): 19.11.2007 (Pn) 10:34

Prywatna wiadomośćGadu-Gadu

A ze strony Nero próbowałeś?

Na stronie nero jest tylko najnowsza wersja 9 a ja chce 7

Jak nie ma,podałem Ci linka do “siódemki” ze strony Nero.(kliknij w Nero)

To jest wersja Angielska a ja chcę po polsku

A sprawdziłeś chociaż czy od razu wszystko wiesz najlepiej?To jest wersja wielojęzyczna w tym polska.