Gdzie podział się temat A czy B? - Gra

Hej,

Wczoraj w tajemniczych okolicznościach zniknął temat: https://forum.dobreprogramy.pl/a-czy-b-gra-92608t/. Czy ktoś wie, co się z nim stało i dlaczego?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Pewnie został przeniesiony na nowe forum, tylko zamiast Ctrl-C, Ctrl-V ktoś dał Ctrl-X, Ctrl-V :smiley:

Albo go wywalili bo nowy skrypt nie był w stanie ogarnąć ilości postów :stuck_out_tongue:

Ja go usunąłem.

:smiley:

 

Ktoś se w końcu przypomniał o forum i niczemu winne tematy usuwa :frowning: Pora się zwijać

Obstawiam, że to jest spowodowane inwalidztwem nadchodzącego skryptu forum, który nie potrafi/nie chce (niepotrzebne skreślić) stronicować wątków, obstawiam, że podobny los czeka wszystkie tasiemcowe wątki.

Właśnie potrafi (to znaczy ma to rozwiązane w nieco inny sposób, ale sprowadza się do tego samego).

 

To jest niepoważne…

Kurs discours, a na zawietrznej rafy.

Poważnie?

Śmieszne wypowiedzi redakcja nie usuwa.

Proszę o przywrócenie usuniętego zbiorowego tematu. To zbiór wartości intelektualnych. Warto z tego zrobić książkę.

 

 

Widzę że niewinne, nikomu nie przeszkadzające tematy się usuwa, ale wpisy analfabetów, od czytania których krwawią oczy, posty z jawnymi reklamami, tzw. spamem itp. się zostawia.

Brawo. Ilość, ilość, ilość. Jakość jest już głęboko w dupie. Niedługo obudzicie się z ręką w nocniku, i to takim, do którego sami nasraliście.

2 polubienia

Każdy człowiek musi, ale kulturalnie. Najwyżej papier toaletowy zagląda mi do tyłka. Za każdego bąka, to już przepraszałem, bo czasem nie dowidzę, czasem nie doczytam, ale uczę się na starość.

Zastanawiam się nad celową dewastacją forum. 

Coś w tym temacie było zgłoszone do moderacji i możliwe, że zamiast usunąć posta, usunąłem temat. Zobaczę, co da się z tym zrobić.

Nie Ty jeden, nie wiem czy wiecie, ale „koreański spam” to wcale nie spam, tylko właśnie dewastacja, której źródło - jak podejrzewamy - jest wśród nas… ;(

1 polubienie

Hej,

 

Jeśli moderujesz tak, jak zatwierdzasz komentarze, to wcale się nie dziwię. :slight_smile: Choć ja w tym przypadku powodu do dumy nie czuję, a tak właśnie odbieram Twoją wypowiedź.

 

Nie wiem, czy coś jeszcze do tego dodawać, ale jak to prawdziwe jest.

 

Oj, to już poważne oskarżenie. Mam nadzieję, że masz na to jakieś konkretne dowody.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

„Podejrzewamy” to nie jest poważne oskarżenie z konkretnymi dowodami. Mamy szereg poszlak sugerujących, że to jest działanie użytkownika z Polski, którego celem nie jest spam, tylko dewastacja.

Od spamu do wandalizmu nie jest daleko, nie da się oddzielić jednego od drugiego wielką krechą. Spam to, w zasadzie, też jest forma dewastacji - tak samo jak dewastacją jest rozklejanie ulotek reklamowych w niedozwolonych miejscach.

Hej,

 

Po pierwsze: poszla k. Po drugie: z P olski, co najwyżej. Widzę, że Shift też Cię boli. Chyba na jakiś czas trzeba odstawić telefon, by palce się pogoiły…

 

Czyżby ktoś przypuścił atak w sytuacji, gdy obsada na forum jest zubożała? To pierwsze, co przychodzi do głowy. Ale z drugiej strony przecież nawet 10 moderatorów miałoby problem przy takim ataku. Swoją drogą mam nadzieję, że uda Was się coś więcej ustalić i choć najogólniej podzielicie się efektami dochodzenia. Przyznam, że sam jestem ciekaw, komu mogłoby zależeć na wrzucaniu na forum koreańskiego czy japońskiego spamu i demolowaniu forum - bo inaczej o 11 stronach dziwnych znaczków w dziale napisać nie można.

 

@tomekb - A co do meritum sprawy. Kiedy uda się odzyskać i przywrócić w należne mu miejsce temat A czy B?

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Najprawdopodobniej się nie uda, bo IPB zwariował ;( Będę jeszcze próbował.

export.png

Hej,

 

Czyli zabawa sporej grupy osób właśnie przepadła bezpowrotnie. :frowning: Stąd ważne jest, by przeczytać najpierw komunikat, a później dopiero klikać “Tak”.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jeżeli jest kopia na testowym nowym skrypcie to po całkowitej migracji przywróciłbym z tamtego miejsca ten watek.

Coś wymyślimy.