Gdzie przechowywane są pliki aktualizacji?

Witam,

w Win XP po zainstalowaniu aktualizacji zostawały pliki w C:\Windows o nazwach zaczynających się bodaj na “$”, mozna je było usunąć bo tylko zajmowały miejsce.

Gdzie takie pliki są przechowywane w Win Vista? Zainstalowało mi sporo aktualizacji więc domyślam się, że i sporo takich tempów leży mi gdzieś na dysku.

Pliki od aktualizacji są jeszcze w folderze \Windows\SoftwareDistribution, ale nie jestem pewien czy to te o które Ci chodzi.

PS. Te pliki też są w XP.

chodzi mi o pliki, które można bezproblemowo (bez konsekwencji) usunąć po zainstalowaniu aktualizacji.

XP robił to tak, że ściągał aktualizacje w postaci ukrytych folderów zaczynających się od “$jakasnazwa” potem z tych folderów instalował aktualizacje i potem te foldery stawały się bezurzyteczne i można było je usunąć.

Nie wiem jak to jest w Viście a zalezy mi na zaoszczędzaniu miejsca jeśli chodzi o takie niepotrzebne już foldery aktualizacji które zostały już zainstalowane.

No właśnie, w Viście nie ma tych plików, a myślę, że można by miejsce na dysku oszczędzić, gdyby je usunąć. Sam ich szukam i jakoś nie mogę znaleźć :confused:

http://forums.techarena.in/showthread.php?t=875327